2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه میرن اینجا ایرانه هرکاری بگن نکنینو بیشتر انجامش میدیم..میگن طلا .پراید.دلار نخرین میخرن.میگن بنزین3نزنین میزنن..بعدم نمشه ک زندانی شد مثلا من خودم باردارم دکتر ک میرم هزار نفرن اومدن برا چکاپ 

مهربان باش اما احمق نه..👣

اگه برنامه سفر ما کنسل بشه من به بااااااد میرم😩نه چیزی خریدم نه کاری برا خونه کردم،آمادگی مهمونی رفتن و پذیرایی از مهمون ندارم رو حساب اینکه برنامه سفر داریم😭

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728

به نطرم از همین الان باید مدرسه ها رو تعطیل کنن.بخدا دختر من تو ی مدرسه درس میخونه بینهایت شلوغه ۹۰۰نفر دانش آموز همه تو کلاسای کوچیک میزای سه نفره چسبیده بهم سقف کلاس کوتاه.😷😷😷

😎😎😎
2738

خودم وپسرم لباس نداریم.گفتم مثلا نزدیک عید برم 😭

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
چقد میگم اینترنتی سفارش ندین.تو‌عکس زیبان.خودتون‌برید بپوشید.نگا آینه کنید.نظر بده کسی با خیال راحت

من حتی پلاستیک هم اینترنی نمیخرم

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
نه بابا همه میرن عید دیدنی نگران نباش😂سالی یه بار فرصت پیش میاد همه وسایل و لباساشونو به رخ همدیگه ...

اره بعدم همگى با هم بايد برن مراسم ختم 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2706