2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میرم/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2731
2738

ببین مردم ما خیلیاشون نمیفهمن

الان بری بازار داره میترکه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من كه براى اولين بار يك مانتو از اينستا سفارش دادم.يعنى افتضاحه.شبيه لحاف كرسيه😭

خخخخخ  چرا وقتی از اینستا سفارش میدین حتما ازون عکس غیرژورنال بخاید گو عکسی که گاشتنو نخورید

من كه براى اولين بار يك مانتو از اينستا سفارش دادم.يعنى افتضاحه.شبيه لحاف كرسيه😭

چقد میگم اینترنتی سفارش ندین.تو‌عکس زیبان.خودتون‌برید بپوشید.نگا آینه کنید.نظر بده کسی با خیال راحت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706