2737
2734
عنوان

کیا دوقلو دارن و یکیشو دادن کس دیگه ای بزرگ کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2787 بازدید | 67 پست
اگه خودت هم داشتی اینکارو میکردی

بله چرا که نه؟اگه بشینم خونم تکو تنها بیماری اعصاب بگیرم با نوزاد بعد خوبه؟؟کم ندیدم مادران عصبی و پرخاشکری که بچه هاشونو به قصد کشت کتک میزنن؟ مادرانی که حتی فرصت یه استراحت کوتاه مدت پختن یه غذای مقوی ندارن. ازین مادرا چه انتظاری میشه داشت 

شما فکر کن یه مادری پرستار نمی تونه بگیره، همه کارهای خونه روُ هم باید انجام بده، وضعیت هم روانیش هم ...

عزیزم خودت میگی باید به شبرخواره سریع رسیدگی بشه! دس بچه مهمتر از کارای خونست

بعد شما فقط به وضعیت روحی ایشون اشاره کردی که بزرگساله و مادر!

ولی اصلا به وضعیت روحی اون بچه ها اشاره نکردی و تبعات این کار در بزرگسالیشون 

ضمنا همه ما این دوران رو گذروندیم خودم مامانم پر کشیده کمکی نداشتم 

نظر شما هم محترمه منم نظرمو گفتم . 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله چرا که نه؟اگه بشینم خونم تکو تنها بیماری اعصاب بگیرم با نوزاد بعد خوبه؟؟کم ندیدم مادران عصبی و پ ...

من خودم مادر سه تا بچه هستم عصبی هم نیستم ادم باید کم توقع باشه خدا خودش کمک میکنه روانی هم نشدم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
من خودم مادر سه تا بچه هستم عصبی هم نیستم ادم باید کم توقع باشه خدا خودش کمک میکنه روانی هم نشدم

د 

عههه شما مادرید ؟احمد سنجری؟؟ به هر جهت آستانه طاقت و تحمل همه به یه اندازه نیست عزیزم نمیشه یه نسخه رو برا همه پیچید . 

2728
د  عههه شما مادرید ؟احمد سنجری؟؟ به هر جهت آستانه طاقت و تحمل همه به یه اندازه نیست عزیزم نمیش ...

اره عزیزم اسم شوهرم احمده موقع ثبت نام تونی نی سایت هیچ نام کاربری رو قبول نمیکرد منم زدم احمد سنجری قبول کرد وثبت شد

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

عزیزم نه که کلا بدی به یکی دیگه ببین یه روز از صبح بده به مامانت تا شب شب بگو بیارتش فرداش اون یکی رو بده خیلی سخته من دارم دوقلو مغز ادم پوک میشه اینجور هم یه استراحتی میکنی هم بچهات از اب وگل درمیان نترس مال من یکسال ونیمشونه الان دیگه بدون هم جایی نمیرن الان مال شما کوچیکن میتونی بدی بعد نمیتونی

عزیزم خودت میگی باید به شبرخواره سریع رسیدگی بشه! دس بچه مهمتر از کارای خونست بعد شما فقط به وضعیت ...

شما فرض کن شوهرش درکش پایینه از خانومش انتظار داره بدون

مادر ظرفیتش بینهایت نیست، اونم آدمه. اگه وضعیت روانی مادر خیلی بد باشه رو بچه ها تأثیر منفی میذاره. 

نمیگم تبعات نداره، مخصوصن اگه تو سن کم بچه ها همدیگه روُ ببینن، یا وضعیت مالی یه خانواده اط اون یکی خیلی بهتر باشه، یا...

حرف من اینه اون مادر سنگدل نیست. تو اون موقعیت بهترین کاری که به فکرش رسیدوُ انجام میده. کسی نمی تونه آینده روُ صد در صد پیش بینی کنه.  

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

یکی از همسایه های ما یه بچه کوچیک داشت دوباره باردارشده بود مادرش یه شهر دیگه تنها زندگی میکرد بچش دنیا اومد دادمادرش گفت هم سختمه هم اینکه مامان سر گرم میشه از تنهایی در میاد هیچ مشکلی هم نیست 

محتاجم به دعا
2740