2726

میخوام یکی از دوقلوهامو بدم مادرم

واقعا سختمه ۲ماهه هستن  الان

بنظرتون چندوقت بمونه خونه مادرم بعدش که بیاد خونه خودم میتونم نگهش دارم؟؟

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای چه دلی داری!

شوهرت چی میگه؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

وای نکن اون بچه ازت متنفر میشه ب خدا گناه داره زنعمو منم دوقلو داشت خیلی سخت بزرگشون کرد اما ی لحظه هم از خودش جداشون نکرد چجوری میتونی بین بچه هات انتخاب کنی میدونی فردا تو احساسات و آینده اون بچه چ گندی میگی نی بچت عقده ای میشه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ووی خدا نکن این کارو

بزار قلق اش دست خودت باشه

بعدا ک بیاریش سخت تر میشه اوضاع

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
وای نکن اون بچه ازت متنفر میشه ب خدا گناه داره زنعمو منم دوقلو داشت خیلی سخت بزرگشون کرد اما ی لحظه ...

نی نی سایتایا انگار دل ندارن بعضیاشون 

یا از سنگه

اخه یه مادر چطوری میتونه بگه میخوام بچمو بدم بکی دیگه بزرگ کنه!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706