2737
2739
عنوان

کیا دوقلو دارن و یکیشو دادن کس دیگه ای بزرگ کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2786 بازدید | 67 پست

ب مامانت یا خواهریاهرکی ک میخاد بچه رو نگه داره بگو هروقت بیاد پیشت بچه رو نگهداره یاهروقت شمابرو پیششون کمکت کنن ولی بچه هارو ازهم جدا نکن. من یه بنده خدایی میشناسم چهارقلو داره بعد این بنده خدا الان سه ساله چن ماه خونه مادرش چن ماه خونه مادرشوهرش که هردو خونواده مواظب بچه هاباشن.بااینکه خودشون خونه دارن ولی میگن تابچه ها بزرگ شن این کارومیکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو.کلاس من یه دوقلو بودن که یکیش از همون بچگی پیش مامان بزرگش بزرگ شده بود، تفاوت تربیتی بین این دوتا رو به وضوح می دیدی، کلا اون که پیش مامان بزرگ شود اوضاع خوبی نداشت

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
نی نی سایتایا انگار دل ندارن بعضیاشون  یا از سنگه اخه یه مادر چطوری میتونه بگه میخوام بچمو بد ...

واقعااا ب خدا خب اسی میتونی بگی مادرت یا کس دیگه ای بیاد پیشت بمونه چند وقت تا بزرگ بشن وای فکرشو بکن اگ اینکارو بکنه فردا اون بچه چقد نسبت ب اون یکی حسادت میکنه  و چقد عقده ای باز میاد وای😢

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2731

همسایه ما یه دختر چهار ساله داشت بعد خدا بهش یه سه قلو دختر داد......از بدو تولد یکیشو داد زن داداشش یکیشو داد مادرش یکیشم خودش بزرگ کرد..خیاط بود میگفت سختمه........بچه هاش دوسالشون شده بود به زن داداشش و مامانش میگفتن مامان چون اصلا پیش این نبودن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

یا علی

اصلا چطور تونستی به این مسئله فکر کنی؟!

خواهر من یه دختر پیش دبستانی فوق العاده شیطون داره با یه دوقلو دختر و پسر که ده ماهشونه سه تاشونو مثل دسته گل رو چشمش داره بزرگ میکنه از هیچ کس هم تقاضای کمک نداره‌.....

واقعا وقتی مادر میشید باید بیشتر از این حرفا مسئولیت پذیر باشید!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

من دارم حتی واسه چند ساعتم از خودم دورشون نکردم به هیچ وجه 

تک و تنها بزرگشون کردم 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740

دوست من تو دبیرستان رو مادربزرگش بزرگ کرد و خواهرش رو مادرش بزرگ کرد و مشکلی هم نداشت  و زندگی خوبی داشتند. تا دانشگاه هم که باهاش ارتباط داشتم پیش مادربزرگش بود دوستم و هیچوقت شکایتی نداشت. به نظرم اشکالی نداره

وای نکن اون بچه ازت متنفر میشه ب خدا گناه داره زنعمو منم دوقلو داشت خیلی سخت بزرگشون کرد اما ی لحظه ...

مگه میخواد دائم بده؟خب چند ماه میده دوباره میارش، خوبه مادره بیماری اعصاب بگیره ؟ بخدا قسم تا حالا چندین بار تو خبرها خوندم مادری از شدت فشار عصبی بچشو کشت یا از پنجره بیرون کرد بعدم خودکشی کرد خودش. بعد خیلیها اومدن گفتن ای وای خب اگه نمیتونسته بچه رو میداده کسی دیگه بزرگ کنه و مواظبت کنه

نکن بی دل😭😭😭😭😭

من اگه جای مامانت بودم نه تنها قبول نمیکردم بلکه برات ابراز تاسف هم می کردم

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
نی نی سایتایا انگار دل ندارن بعضیاشون  یا از سنگه اخه یه مادر چطوری میتونه بگه میخوام بچمو بد ...

شرایط این خانوموُ نمی دونم ولی بعضیا واقن مجبورن برخلاف خواسته ی دلشون

مادرم بچه بود یه دوست داشت که خواهر دوقلو داشت. پدر و مادرش مجبور شدن خواهرشوُ بدن به پدربزرگ و مادربزرگش چون وضع مالی خودشون خیلی ضعیف بود برا اون تعداد بچه ای که داشتن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.