2737
2734
عنوان

اینا خیلی عجیبن یامن توقعم بالاس

535 بازدید | 35 پست

توروستایی که پدرم بزرگ شده مردمش وضع مالی خوبی دارن حتی چند تا خواستگار روستایی داشتم اومدن شهر ولی به چند دلیل ردکردم اول اینکه هرکی زن اینا بشه حق تحصیل وکار وگردش تنهایی وخونه مستقلو نداره چادرم اجباریه باوجودیکه اوضاعشون عالیه فقط مشهد وقم وجاهای زیارتی میرن مسافرت اونم دسته جمعی باید مادرشوهرم توش باشه 😂واینکه بااینکه ثروتمندن تابحال شهرای دیگه ایرانو نگشتن مثلا شمال وکیش واینارو نرفتن کلافقط زیارت میرن عاشق عروسی هستن وهرکی زن گرفت باید ساز ودهل برپاباشه وبجاش مسافرت نمیرن هرجا بری باید بامادرشوهرت یاخواهرش بری باوجود پولداری اهل زندگی مستقل ومسافرت داخل وخارج نیستن فقط دندون طلا والنگوی گنده طلا دست میکنن حتی کم سناش دوستمم داماد داره ۲۹سالشه هم سن منه 😑

خدایا داده ونداده ات راشکر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم به هیچ عنوان با این خانواده ها ازدواج نکن که هم آینده خودت هم آینده، بچه هات نابود میشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
2740

خخخخ خدا شفاشون بده ادرسشونو بده به کرونا یه سر بهشون بزنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

انصافا حس میکنم من و تو با هم نسبتی داریم...

فکر کن من تو ازدواجم به همچین مصیبتی مبتلا شدم....فقط به این قوم میشه گفت...مصیبت..بلا...بدبختی 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

برای خودشون نه

ولی برای کسایی دیگه که رسمشون با اونا فرق داره زندگی رو به خودشون سخت میگیرن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خخخخ خدا شفاشون بده ادرسشونو بده به کرونا یه سر بهشون بزنه 

خخخ تازه اگه باخواستگار تو اتاق حرف بزنی اونو بد میدونن بهم گفتن تو تو شهر بزرگ شدی توقعت بالاس واگه پذیرایی کنی ازشون تو خواستگاری به منزله جواب مثبته منم نمیدونستم اینام انگشتر اورده بودن 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706