2733
2734
عنوان

چقد دکتره بیشعور بود

985 بازدید | 42 پست

دختر ۵ساله م دم غروب تب کرد و گفت گوشم درد میکنه بش ی قاشق بروفن دادم و ۵سی سی ازیترومایسین؛؛: دیدم تبش بالا رفت پاشویه ش کردم دیدم  بازم بالا گرفت شیاف استامینوفن براش گذاشتم دیدم تبش خیلی بالاس طاقت نیوردم پیچوندمش لا پتو و ساعت ۴بردمش درمانگاه دکتره خواب بود؛؛ زدم رو در بیدار شد گفتم دکتر دخترم داره تو تب میسوزه میگه دلپیچه داره سردرد 

گفت سرما خوردگی یه شلوغش نکن خوب میشه گفتم تبش خیلی بالاس گفت تا ۳روز خوب میشه گفتم خب فعلا تبشو بیار پایین با سرمی امپولی گفت شیاف فرقی با اینا نداره که خودت گذاشتی😒ولی ازیترو رو حذف کن بش شربت سرما خوردگی داد همییییین اومدم خونه اسهال خونی دفع کرد سه بار الان چ خاکی به سرم بریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بعضی از این دکترا واقعا بی عقلن هرکی الان بره پیششون دور از جون دخترت اگ کرونا نباشه میگن برو خوب م ...

همون ؛؛ هی میگفت سرفه نداره ببرش خودش خوب میشه میگم تبش خیلی بالاس میترسم؛؛ میگه مگه تا حالا تشنج کرده که میترسی؛؛؛ خب حتما خدایی نکرده تشنجی باشه که تبشو بیارن پایین ؛؛ خب تب بده برا بچه دیگه اونم شدید

2706