2733
2734
عنوان

چرا من اصلا نگران نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 55 پست
الهی منم میخواستم بخوابم نفسم بالا نمیومد پاشدم رفتم خونه خالم داشتم دیوونه میشدم

😢😢

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خیلی نگرانم.بعد از ۵ سال خدا بهم نی نی داد از اول بارداری همش استرس داشتم تا الان.مسائل شخصی خودم بوده زلزله بوده الانم این کرونا.میشه فردا صبح بیدار بشم ببینم همش خواب بوده😢😢

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
الان زنگ میزنم معرفیت میکنم😂😂

😂😂من یه ناقلم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2731
واقعا راسته میگن از انفولانزا قبلی خطرناکتر نیس؟؟؟

از آنفولانزا خطرش کمتره ولی شیوعش نسبت به آنفولانزا بالاتره

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
والا منم تعجب میکنم از این همه ترس! موقع اربعین که میشه همه با اینکه میدونن مریض برمیگردن میرن عراق ...

واقعا اینک میگن انفولانزای قبلی خطرناکتر بود از کرونا راسته؟؟اخه اونو ک نگرفتم من تازه حامله ام هستم زبونم لالشه بچم کاریش نشه  

[QUOTE=125268368]از اخبار عقبی هااا[/عزیزم منمشپش امروز دوستاداروخانه رفتم برایخونه پسرم دستکش بخرم گفتن خانم نترسید بچه هانمیگیرن کلاهم اکثرجاهاشنیدم ربچه هاطبع گرم دارن کمتردچارمیشن  این بیماری سراغ افرادبازمینه بیماری تنفسی یاافرادسردمزاج مثل من میره برای همین میکن تامیتونید گرمی جات بخورید

رنگ ولایتhaircolorist
2738
سه چهار هفته پیش خبرش اومد که نوزاد هم گرفته و کلا اینکه بچه ها نمیگیرن منتفی شد

بچه میگیرن ولی مرگ تو بچه ها گزارش نشده

من اون انفولانزا رو چند سال پیش گرفتم و هنوزم باورم نمیشه زنده هستم سه ماه درگیرش بودم خدایا خودت به ...

خداروشکر ک الان سالمی عزیزم...مگ انفولانزا هم اینقد طولانیه درمانش؟

منم خیلی نگرانم.بعد از ۵ سال خدا بهم نی نی داد از اول بارداری همش استرس داشتم تا الان.مسائل شخصی خود ...

عزیزم نگزان نباش اصلا نگرانی شما چیزی رو حل نمیکنه برای کوچولو هم خوب نیست آرکم باش و مثبت فکر کن و توکلت به خدا

مستئل بهداشتی رو هم رعایت کنید

واقعا اینک میگن انفولانزای قبلی خطرناکتر بود از کرونا راسته؟؟اخه اونو ک نگرفتم من تازه حامله ام هستم ...

آره عزیزم 

آمار فوتی کرونا ۲ درصد یا ۳ درصد بوده، اما آنفولانزا خیلی بیشتر . این استرس خیلی خطرناک تره، آمار کشته های آلودگی هوای تهران و تصادفات جاده ای خیلی بیشتر از کرونا هست.  بعد جمعیت چین یه میلیارد که ازش بالای ۲۰۰۰ نفر مردن، مقایسه کنید خودتون. همه این ترس ها بخاطر این هست که این خبر بولد شده

2706