2733
2734
عنوان

چرا من اصلا نگران نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش

سعی میکنم.....😊

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
چقد شبیه منی با این تفاوت که من کلا رعایت نمیکنم😂😑

😂😂نه من بچه کوچیک دارم در این حد که از بیرون بیایم دستامونو میشوریم

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
2731

خیلی خوبه ، من دیشب از استرس کلا بیدار بودم ، امروز مدام تپش قلب داشتم و دلم آشوب بود ، خیلی میترسم نه برا خودم برا بچه هام و خانوادم

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2740
خیلی خوبه ، من دیشب از استرس کلا بیدار بودم ، امروز مدام تپش قلب داشتم و دلم آشوب بود ، خیلی میترسم ...

الهی منم میخواستم بخوابم نفسم بالا نمیومد پاشدم رفتم خونه خالم داشتم دیوونه میشدم

من نگران نبودم ولی چند روزه علائم شبیه سرماخوردگی دارم گلومم خیلی خشکه

منم گلودرد و سرفه دارم یه کم

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده

والا منم تعجب میکنم از این همه ترس!

موقع اربعین که میشه همه با اینکه میدونن مریض برمیگردن میرن عراق، اونجا هم آنفولانزا شدید میگیرن از اون جمعیت. الان میترسن!!!!

دو روز پیش رفته بودم داروخانه برای سیتریزین با یه مکمل، دعوا بود سر ماسک! از اون طرف همه فشرده و به همه چسبیده استاده بودن، یکی نیس بگه با خودتون چند چندین، اگه میترسین نباید که اینقد جفت وایسین، اون ماسک لامصب معجزه نمیکنه که!

این همه دکتر اومدن تو فضای مجازی گفتن که ترسناک تیست، فقط دستاتون رو بشورید تند تند! فقط افراد با سیستم ایمنی ضعیف یه کم براشون نگران کننده ست، که در مورد آنفولانزا هم صادقه،  ولی خدایی همین آنفولانزا که واکسن داره چند نفرمون واکسنش رو میزنیم؟! فقط همه تحت تاثیر جو !!!!

2706