2733
2739
عنوان

زندگی مادرشوهرم

1669 بازدید | 63 پست

خانما ما رفتیم مشاوره ولی ارجاعمون داده ب روانپزشک

اگه تو جریان تاپیکای قبلم باشین این تاپیکو متوجه میشین

مشاوره به منو شوهرم گفته که مادر شوهرم چون خودش زندگی درستی نداشته به من یعنی عردسش حسادت میکنه

امشب همرو تو این فکرا بودم.....گفتم با شما درد دل کنم

مادر شوهر من متولد ۳۸

قد کوتاهی داره و خیلی چاقه

قیافه تپلیه مهربونی داره چشماشم روشنه ولی درشت نیست

سال ۵۸ ازدواج کرده با همسایشون که تو بیمارستان کار میکرده نسبتا از شوهرش سر تره ولی خب شوهرش تحصیلات و خونه و ماشین و پول داشته چیزی که خونواده ی مادرشوهرم نداشتن

شوهر من پسر اوله داداشش دومیه خواخرشم اخریه...

شوهر من که دبیرستانی بوده همکار باباش زنگ میزنن خونشون ب مادرشوهرم میگن که شوهرت با کسی ریخته رو هم تو بیمارستان...هستید باقیشو بگم

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا انقدر تو بیمارستانها از این اتفاق ها میفته

چند وقت پیش هم یه پرستاره تاپیک زده بود از روابط دو تا همکار متاهلش می گفت

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

این پدرشوهر من خیلی رو درس خوندن بچه هاحساس بوده کلا ادم با نظم و سختگیریه

شوهر من با اینکه رشته تجربی و درسشم خیلی خوب بوده ولی بخاطر اذیتای باباش درسو بعد دیپلم رها میکنه

ی فرو رفتگی سبز تو رون پاشه که باباش وقتی درس نمیخونده مدادو فرو کرده تو پاش..😓

شوهر منم از اون روزا یجورایی تو خونه بند نمیشده و خیلی کینه باباشو داشته

یروز مادرشوهر من رفته بوده مغازه مغازه داره بهش میگه دخترم میدونستی شوهرت ساواکی بوده زمان شاه

خلاصه همکاره که خبر میده مامان شوهرم ب شوهرم میگه و اینم تو سن بلوغ و غرور عصبی میشه و از خونه میزنه بیرون و تعقیب باباشو....

باباارو تا دم خونه زنه تعقیب میکنه و مامانشم میاره و با دوستای بسیجیش میریزن تو خونه زنه و بابارو خفت میکنن باباعه ام پررو بازی درمیاره و میگه این زن عشق منه اصلا هرچی دارمو میزنم ب نامش

مادرشوهرمم قهر میزه خونه باباش

2706