2737
2739
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط می‌دونم سزارین و طبیعی مثل دو تیم پرسپولیس و استقلال هستند و هیچگاه به تفاهم و صلح نمیرسن

بهترین و بی نظیرترین مقایسه و جوابی بود که می‌شد راجب سزارین و زایمان طبیعی داد

به خاطرت وارد حساب کاربریم شدم تا بهت احسنت بگم

با خدا باش پادشاهی کن .....
2728

منم همین شرایط شمارو داشتم دقیقا

تکون نخوردم از جام پسرمم نچرخید اورژانسی سز شدم و خداروشکر راضی هستم

برای من سزارین عالی بود پیشنهاد میدم بهتون شمام تکون نخور استراحت کن و سیب زمینی آبپز زیاد بخور تا وزن جنین بره بالا و نتونه دیگه بچرخه خودمم همین کارو کردم😁😁😁😁😁

سزارین کردم راضی بودم.چون من استانه تحمل دردم پایینه.تحمل اینکه بچه ازونجا بخوا بیادو نداشتم.حتی تو هفته ی ۳۹ معاینه میحواست کنه نتونسنم بذارم عصبانی شد دکتر

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

نه عزیزم اگر خانوادگی زایمان سختی دارید هرگز خودت و بچه رو بخاطر ننداز 

خیلی از بچه هایی که توی کانال زایمان گیر می کنن بخاطر نرسیدن اکسیژن به مغز، دچار پیش فعالی یا اوتیسم یا مشکلات مغزی دیگه میشن،

چون نسل بشر دستخوش تغییر شده و خیلی از خانم هایی که به تازگی باردار میشن کانال زایمان تنگ دارن و برای زایمان قدرت کافی ندارن و به بچه صدمه میخوره،

سزارین کن، خیلی راحت تر و بهتره 

به اندام های داخلی بدنت هم فشار نمیاد که بعدها دچار مشکل بشن.

2738

طبیعی بهتره همه جای دنیا میگن درسته اول درد داری من خودم شدید سخت زایمان کردمو درد داشتم بچمم درشت بود لگنم بازشده بود اما بعدش راحت میشی خودت ب بچه میرسی و سزارین برعکسه ورزشو شروع کن شاید چرخید

واسه کسی ک اندیکاسیون سزارین نیست طبیعی خیلی بهتره

ولی خب بریچ اندیکاسیون سزارینه البته اگه وزن جنین زیاد نباشه و شرایطش باشه و ماما و پزشک مهارت کافی داشته باشن میشه با جنین بریچ هم طبیعی زایمان انجام شه

یعنی تا الان ورزش نکردی؟

خب اینحوری ک زایمانت سخت میشه

زایمان طبیعی راحت میخوای باید فعال باشی و ورزش کنی

بریچ بودنم هیچ کاری نداره خیلی راحت با چندتا دستورالعمل برمیگرده

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

من ۷ ماه  پیش سزارین کردم خیلی راضیم بردن کشیدن درد اضافی رفتم بیمارستان بعدش به هیچ وجه درد نکشیدم پمپ درد واسم گذاشته بودن بعد ۱ روزم که مرخص شدم اومدم خونه مادرم دوطبقه س مدام بالا پایین میکردم همه کارای دخترم و خودم کردم اصلا استراحت تو رخت خواب نداشتم بعدش توالت ایرانیم رفتم اصلا نفهمیدم سزارین شدم دست دکترم خیلی خوب و سبک بود

فقط کسی تفاوتشو میفهمه که هردو رو کشیده باشه

خانم برادر من دوتا اولی هارو طبیعی زایمان کرد سومی رو سزارین شد اونجور که من دیدم انگار سر سزارین بیشتر اذیت شد اخه دوتای اولو ما که میرفتیم پیشش خیلی سرحال بود ولی سومی الان بعد ی ماه هنوز ی کم اذیته انگار

2706