2752
2734
عنوان

چرا الان بیدارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2595 بازدید | 254 پست
کدوم بود؟ باز خوبه می گین من جواب دادم ای ناقلا مهرطلبی میکنی الان همه بیان بگن جانم عزیزم چی ...

همون پست قبلم..اره عزیزم اخه همه خوابن احساس تنهایی میکنم و گریه میکنم..ن نیازی نیس فقط جواب بدن  

فدات عزیز دلم معلومه قلب مهربونی داری خدا هربنده ای که دوست داشته بهش یه قلب مهربون داده❤ ممنون فدا ...

ممنونم

خدا کنه اینطور میگی بشم بهترش هم بشم الهی

و خدا گره کار همه مون باز کنه الهی که خودمون گره زدیم می دونیم و الا خدا جز خوبی برای بنده هاش نمی خواد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستان انشالاه همه خوش وسالم باشین من رفتم ده دفه پاشد گف بیا دیگه وححح منم خاب ک ندارم ولی میرم بزو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوب بخوابی عزیزدلم شبت بخیر 😋😘😘😘

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
مشاور جواب نمیده؟

نه

مشاوره چی میگه:

برید با یکی صحبت کنید

ولی من یک دوست دارم که چند ماه یکبار میبینمش

خانم هم جز با اقوام کسی را نداره

ببینید هم صحبتی شخص مهمه

من کلی شاگرد دارم اما آیا میشه صحبت خصوصی یا درد دل کرد؟قطعا خیر

همکار ها هم که در همون رابطه همکاری کافیه

الان اکثرا هم صحبتی دارن نیازی ندارن که به کس دیگه توجه کنن

از طرفی شخصیت خود ما اجازه نزدیک شدن نمیده

2731
همون پست قبلم..اره عزیزم اخه همه خوابن احساس تنهایی میکنم و گریه میکنم..ن نیازی نیس فقط جواب بدن &nb ...

تنها نیستی خدا هست

میگی نه امتحان کن توی دلت یه چیزی بگو باهاش نجوا کن

فکر کن نشسته کنارت باهاش درد و دل کن بعد فقط تماشا کن اگه کولاک نکرد برات اگه شرمنده ات نکرد از مهربونی هاش اگه حسش نکردی که داره نگات می کنه اون موقع بگو تنهام

فقط خدا تنهاست

ما همه خدا را داریم نگاش کن کنارته

چرا عزیزم؟ کرونا؟؟؟

هم اون هم بی پولی

مستقل نبودن 

زورگویی خانوادم

و خیلی چیزای دیگه بعد میگن دروان مجردی خوبه

😢

چه خوبی که دوسال عید لباس نخریدم

همشم باید دنبال خانوادم برم اینور و اونر

هیچ توجهی هم به این ندار که کنکور دارم

دیگه خسته شدم😢

[QUOTE=125258841]طبیعیه عزیزم هورمونای بدنت متلاطم شدن شایدم کمبود ویتامینی چیزی داری  غصه نخور ...

چشم حتما عزیز دلم الهی حاجت روا باشی به سلامتی بارتو زمین بذاری سالم باشه صالح باشه نور چشمت باشه یار امام زمانت بشه الهی خوشبخت و حاجت روا باشی

ازین رقت دلت استفاده کن 

ترجمه ی بعضی دعاها رو توی مفاتیح انتخاب کن بخون یا از اینترنت

فکر کنم با این حال خیلی به جونت مزه بده و شیرینیشو بجشی کیف کنی

چ قشنگ حرف میزنی باور کن ارامش گرفتم ممنون بابت دلداریت      

ممنونم

آرامش توی وجود نازنینت هست

خدا بهت داده

خودتون مثل آینه زلال و صافی ماشاءالله

آدم غبطه می خوره به حالتون

فرشته اید