2726
عنوان

چرا الان بیدارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 254 پست
سرتت سلامت عزیزم🤣🤣🤣 شماراحت باش

😅🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

18سالمه  خیلی ممنون انشالله روزی خودت 😍

فدای توعزیز دلم

ان شاالله بهترینا واست رقم بخوره گلم❤

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
اخه میکن چرا ازدواج‌نمیکنید خومگه مرض داریم یه دردمونو هزارتاکنیم  باهاش حرف نزدی عزیزم شاید د ...

هرچی میگم انکار میکنه میگه تو حسودی از خودت بهترو نمیتونی ببینی، به خدا داغون شدم دیگه تحمل ندارم

2728
اخه الانم تو دور زمونه ای هستیم که متاسفانه نمیشه به هرکسی اعتماد کردو حرف دلشو زد..... ولی ازطرفی ...

راه حلی برای این مشکل تا الان به ذهنتون نرسیده؟

دوست دارید در چه زمینه ای درک بشید یا از چی صحبت کنید؟

ممنونم عزیزم لطف کردی اینهمه تایپ کردی ولی همون خدا فعلا روش به بنده هاییه که باهاش نیستن نه اونایی ...

اگه اعتقاد به عدالت و مهربانی خدا ندارید که پس من و شما حرف منو نخواهیم فهمید...

از ماست که برماست...

2706