2752
2734
عنوان

چرا الان بیدارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2595 بازدید | 254 پست
فعلا دکترا جواب ندادن؟؟؟ نگران نباش عزیزم ایشالله ک سرما خوردگیه

صبح رفته دکتر،چنذ تا آمپول هم زده،ولی انگار شب بدتر شده

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشتم خونه تکونی میکردم تازه تموم کردم چایی هم ندارم بخورم در بغل همسر جان نی نی سایت چک میکنم

خوشبحالت

احسنت به همتت

من امسال زدم به در بی خیالی

واقعا حوصله و حال و توان ندارم

نوموخوام بتکونم ععععع

2731
خوشبخت بشی گلم

فدات عزیزم

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
داشتم خونه تکونی میکردم تازه تموم کردم چایی هم ندارم بخورم در بغل همسر جان نی نی سایت چک میکنم

زود شروع نکردی

من به مامانم میگم بزار هفته اخر 

چون حس میکنم الانکه تمیزکاری کنیم دوباره کثیف میشه 

البته خونه ما پر رفت وامده

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
خوابم نميبره..... خاموشي ولي ميخوام....... بازم بگيرمت.... دلم ميخواد بگم دوسم داري؟.... بازم بگ ...

چی شده عزیزم؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
ایشالله ک خوب میشه کاش وقتی برگشتن تو همین تایپیک حال داداشتو بهم بگی نگران شدم براش هم صلوات میفرست ...

ممنون عزیزم

اونا خونه خودشونن،باید بهشون بزنگم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خوشبحالت  احسنت به همتت من امسال زدم به در بی خیالی واقعا حوصله و حال و توان ندارم نوموخوام ...

منم حال ندارم انقدتنبل شدم شوهرم تمام کارامو انجام میده ظرفا رو امشب انقد شست رحمم اومد نمیدونم چرااینجوری شدم

دلم می خواد با یکی حرف بزنم این دلیل بیداریمه  اما کسی هم نیست

خیلیییی سخته درکت میکنم من یه نفر‌و‌دارم‌که به حرفام گوش بده اما فقط اخرش میکه چشم حق باتوئه و درنهایت کار خودشو میکنه و اصن براش مهم نیست 

یعنی صرفا من فقط خودمو خسته کردمو‌وقت تلف کردم

بیدار شدم دلم میخواد گریه کنم خانوما کسی تو بارداری دل نازک شده همش گریه کنه یا نع؟

طبیعیه عزیزم هورمونای بدنت متلاطم شدن

شایدم کمبود ویتامینی چیزی داری 

غصه نخور فقط نی نی گنا داره

به دکترت بگو

با دوست یا خواهر و مادر و همسر با یکی مأنوس بشو حالت بهتر میشه بنظر من