2733
2739
اون که اره همه چی افتضاح و تقلب و .. شده  اما خب سویا خیلی بده خیللللی  من ماکارونی ک ...

نوش جونت

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دو بهم بگو  میخوام ببینم چیا جاش بخورم  چون خرید گوشت یکم سخت شده

https://www.asriran.com/fa/news/625518/این-مواد-غذایی-بیش-از-گوشت-آهن-دارد

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
شما گیاهخوارید یا برای خواص اش چیتا میخورید؟؟

نه گیاهخوار نیستم 

ولی کلا از بچگی خیلی گوشت خوار هم نبودم کلا مصرف گوشت قرمزم پایینه. ...بیشتر مرغ و بوقلمون و ماهی میخورم  تا گوشت گوسفند!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2740
ماکارونی هم سعی کن سبوسدار بخری که ویتامین به داشته باشه. 

مثلا نون سنگک هم آرد سبوسدار هست و بهتر از بربری و لواشه! کنجد هم داره و کلسیوم مصرفی روزانه بدن رو تامین میکنه.

نه گیاهخوار نیستم  ولی کلا از بچگی خیلی گوشت خوار هم نبودم کلا مصرف گوشت قرمزم پایینه. ...بیشت ...

بوقلمون خیلی عالیه از لحاظ طبع اش که گرم 

ولی مرغ و ماهی سرد هستند 

ماهی که از لحاظ سردی درجه یک هستش 

ولی الکی میگن هفته ای دوبار بخورید 

به خاطر طبع سردش این مقدار زیاد هست

این لینک خیلی خوب بود مرسی عزیز❤

خواهش عزیزم 

سرچ کنی اطلاعات خوبی گیرت میاد.🤓

ماکارونی هم سعی کن سبوسدار بخری که ویتامین به داشته باشه.  مثلا نون سنگک هم آرد سبوسدار هست و ب ...

لواش که اصلا هیچی نداره بس که سفیده😅

ولی من هی خالی خالی میخورمش 😲

بوقلمون خیلی عالیه از لحاظ طبع اش که گرم  ولی مرغ و ماهی سرد هستند  ماهی که از لحاظ سردی ...

خب باید با مصلح اش بخوری نمیشه که حذفش کرد.  ژاپنی ها طول عمر بالایی دارند و مصرف ماهی شون هم زیاده! 

من معمولا کمی فلفل و پودر سیر و نمک دریایی میزنم و میذارم تو فر ، یه قاشق روغن زیتون هم میزنم که خشک نشه.  نیم ساعته میپزه.  اگر خواستی سرخ کنی کمی زعفران یا اگر عادت داری رزماری بزن. 

با ادویه های گرم باید ترکیبش کنی.

لواش که اصلا هیچی نداره بس که سفیده😅 ولی من هی خالی خالی میخورمش 😲

مصرف کربوهیدرات زیاد هم باعث اضافه وزن میشه و هم افزایش چربی خون  (ممکنه لاغر باشی ولی چربی بالا باشه!)

حواست رو جمع کن اگر ورزش نمیکنی. 

2706