2737
2734
خب باید با مصلح اش بخوری نمیشه که حذفش کرد.  ژاپنی ها طول عمر بالایی دارند و مصرف ماهی شون هم ز ...

برای فر تو فویل میپیچی اش 

یا تو ظرف فر میگذاریش

اخه میگن فویل خوب نیست

برای فر تو فویل میپیچی اش  یا تو ظرف فر میگذاریش اخه میگن فویل خوب نیست

فویل در صورتی خوب نیست که چیز ترش استفاده کنی چون آلمینیوم کمی حل میشه و وارد بدن میشه نتیجش میشه آلزایمر زودرس!

اگر آب لیمو یا آب نارنج نمیریزی روش فویل موردی نداره. 

من گاهی با ظرف پیرکس میذارم تو فر گاهی کف سینی فر فویل میندازم ولی کل ماهی یا مرغ رو فویل پیچی نمیکنم چون کمی حالت بخارپز و نرم میگیره.  فقط زیرش پهن میکنم.

اگر ظرف پیرکس گذاشتی تو فر یادت باشه بعد از پخت بذاریش رو زیر قابلمه‌ای.  وگرنه اگر بذاریش یهو رو کابینت که یخ هست بابت اختلاف دما یهو پودر میشه! !!!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فویل در صورتی خوب نیست که چیز ترش استفاده کنی چون آلمینیوم کمی حل میشه و وارد بدن میشه نتیجش میشه آل ...

فویل رو بخاری پهن کنیم و میوه و به و ... خشک کنبم ضرری نداره؟؟

فویل در صورتی خوب نیست که چیز ترش استفاده کنی چون آلمینیوم کمی حل میشه و وارد بدن میشه نتیجش میشه آل ...

گریل هم روشن میکنی؟؟:

مرغ و ماهی هر کدوم چند دقیقه تو فر میگذاری؟

2731
فویل رو بخاری پهن کنیم و میوه و به و ... خشک کنبم ضرری نداره؟؟

نه مشکل نیس فقط کیوی روش نذار ترشه! 

سیب و موز رو من امتحان کردم هم بخاری هم شوفاژ خوب بوده و خرمالو!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
گریل هم روشن میکنی؟؟: مرغ و ماهی هر کدوم چند دقیقه تو فر میگذاری؟

ماهی یک عدد قزل و یا یه تیکه فیله 200 گرمی دقیق نیم ساعت. 

یک عدد رون مرغ 45 دقیقه. 

یک عدد مرغ کامل 1200 گرمی یک ساعت و نیم مغزپخت میشه با فر برقی یا همون آون توستر.