2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میگن سویا تا حدودی 

پرهیز غذایی داری؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

عدس و اسفناج و تخم مرغ بخور ولی فکر نمیکنم کاملا جای گوشت و بگیرن البته شاید هم بگیرن چون گیاهخوارها از اینا میخورن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2714
سویا که تراریخته است اصلا نمیشه خورد

اینجوری بخوای فکر کنی هیچی نباید بخوریا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
هر دو بهم بگو  میخوام ببینم چیا جاش بخورم  چون خرید گوشت یکم سخت شده

http://www.yazdorganic.com/خواص-کینوا/

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706