2733
2739

کم پشت و کوتاه یا پرپشت وبلند ودنباله دار؟؟؟کدوم بذارم جشام درشت تر بنظر بیاد

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی بلند،؟

بستگی ب چشمات داره

ولی من واسه مشتریام معمووولا گوشه چشمو سایز بلند میزارم ک چشم کشیده بنظر برسه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
بستگی ب چشمات داره ولی من واسه مشتریام معمووولا گوشه چشمو سایز بلند میزارم ک چشم کشیده بنظر برسه

عزیزم شما که حرفه ت اینه میشه بگی چه نوع مژه ای خوبه؟ نمیخوام تا آب خورد بچسبه به هم یا خراب بشه و بهم ریخته

میخوام عالی باشه و چشمامم قرمز نشه

2738
عزیزم شما که حرفه ت اینه میشه بگی چه نوع مژه ای خوبه؟ نمیخوام تا آب خورد بچسبه به هم یا خراب بشه و ب ...

بهترین جنسه مژه ابریشمی هست تااونجایی ک میدونم

هم طبیعیه و هم جنسش خوبه اما هزینش گرونه

و البته بستگی ب چسبش داره و اون مژه کاره

اگر کار بلد نباشه میزنه حین کار مژه های خودتو بهم میچسبونه و این جلوه کارو زشت میکنه

قرمزیه چشم یکمی عادیه - چون اگر کاشت داعم باشه ممکنه بخاطره چسبش یکم اولای کاشت چشما قرمز بشه ک این راه حل داره (حین کاشت نباید اصلا چشماتو باز کنی و تا یک ربع بعد از تموم شدن کاشتم نباید چشاتو باز کنی و ...) اینارو رعایت کنی چشات قرمز نمیشه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕