2733
2734

کم پشت و کوتاه یا پرپشت وبلند ودنباله دار؟؟؟کدوم بذارم جشام درشت تر بنظر بیاد

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یعنی بلند،؟

بستگی ب چشمات داره

ولی من واسه مشتریام معمووولا گوشه چشمو سایز بلند میزارم ک چشم کشیده بنظر برسه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
بستگی ب چشمات داره ولی من واسه مشتریام معمووولا گوشه چشمو سایز بلند میزارم ک چشم کشیده بنظر برسه

عزیزم شما که حرفه ت اینه میشه بگی چه نوع مژه ای خوبه؟ نمیخوام تا آب خورد بچسبه به هم یا خراب بشه و بهم ریخته

میخوام عالی باشه و چشمامم قرمز نشه

2738
عزیزم شما که حرفه ت اینه میشه بگی چه نوع مژه ای خوبه؟ نمیخوام تا آب خورد بچسبه به هم یا خراب بشه و ب ...

بهترین جنسه مژه ابریشمی هست تااونجایی ک میدونم

هم طبیعیه و هم جنسش خوبه اما هزینش گرونه

و البته بستگی ب چسبش داره و اون مژه کاره

اگر کار بلد نباشه میزنه حین کار مژه های خودتو بهم میچسبونه و این جلوه کارو زشت میکنه

قرمزیه چشم یکمی عادیه - چون اگر کاشت داعم باشه ممکنه بخاطره چسبش یکم اولای کاشت چشما قرمز بشه ک این راه حل داره (حین کاشت نباید اصلا چشماتو باز کنی و تا یک ربع بعد از تموم شدن کاشتم نباید چشاتو باز کنی و ...) اینارو رعایت کنی چشات قرمز نمیشه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕