2733
2739
عنوان

واقعا افتخار کردم بهش

338 بازدید | 27 پست

سلام 

بچه ها من دوستم تعریف میکرد 

میگفت 

من بابام مریضه داداشم ۲۱ سالشه از ۱۱ سالگی کار کرده تا الان 

تو ۱۷ سالگی رفته سربازی 

الان ۱۰۰ میلیون پس انداز داره 

با ۴ میلیون حقوق 

بیمه ام داره 

بدون هیچ حمایتی 

واقعا خیلی خوشم اومد یه پسر ۲۱ ساله هم حقوق داره هم پس انداز 

همشم دست رنج خودشه 

بعد من خیلی از پسرا رو دیدم حتی تو ۳۰ سالگی هیچی ندارن حتی سربازی شون رو هم یا خریدن یا هنوز نرفتن 

پسرای الدنگ که فقط بلدن بخورن و بخوابن 

نه کار دارن و نه عرضه 

مگه پسرا میتونن زودتر برن سربازی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داداش منم از ۱۸ سالگی فقط کار کرد سربازی هم رفت الان هم خونه داره هم ماشین هم ۳۰۰ میلیون پس انداز

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2738

یا الله 

من700 ميليون نمی تونم کاری کنم اون 100 تا داره

بعدش 18 باید تمام باشه 

لاف زده 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
یا الله  چه خوب پس 700 ميليون نمی تونم کاری کنم اون 100 تا داره

اون ۲۱ سالشه عزیزم 

بدون هیچ حمایتی این پول رو بدست اورده  

شمام اگه با ۷۰۰ میلیون نمیتونی کاری کنی بیا بده من یادت بدم 😏😏😏

اون ۲۱ سالشه عزیزم  بدون هیچ حمایتی این پول رو بدست اورده   شمام اگه با ۷۰۰ میلیون نمیتو ...

اون از 11 رفته سر کار بدون حمایت 

من از 18 رفتم بدون حمایت  با 700 تا

شماره حساب بده برات بریزم 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

همسر منم یه همچین ادمیه بااین تفاوت که پدرشوهرمم حمایتش کرد خونه داد عروسی گرفت ماشین گذاشت زیر پاش بااینهمه همسرم خوشی نزد زیر دلش یه روز یادم نمیاد که تو خونه پلاس باشه خیلی کاریه اصلا از کار کردن خسته نمیشه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706