2737
2734
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 166 پست

سلام عزیزدلسوزم. این کاربر رو قطع کنید آیا من حرف بدی زدم که اینجوری نوشته بمن؟؟؟؟ در تاپیکی به خونه استارتر حسادت کرد و بدگفت اینم نتیجه ش:

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

من جوابش رو ندادم تا بیام خدمت شما.‌چون همیشه تاکید میکنید بحث نکنید بخودمون بگین. بقرآن ازتون انتظار رسیدگی دارم چون بی ادبی کرد بی گناه. 😑

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا جواب ندادین براتون مستقیم اسکرین شات گذاشتم و بحرفتون گوش کردم باکسی دهن به دهن نکردم امیدم شمایین پس چرا جواب ندادین بچه ها گفتن ۵ تا ۱۱ نیاین😭😭😭

2728
عزیزم چرا جواب ندادین براتون مستقیم اسکرین شات گذاشتم و بحرفتون گوش کردم باکسی دهن به دهن نکردم امید ...

سلام همین جا بذارین

گزارش بزنین رسیدگی میشه همیشه

تگ کنین گاهی متوجه نمیشم چون خیلی تگ میکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

عزیزم این پست و برام پاک کنین

و همینطور اینو

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
سلام همین جا بذارین گزارش بزنین رسیدگی میشه همیشه تگ کنین گاهی متوجه نمیشم چون خیلی تگ میکنن

عزیزم همین دوتا پست بالاتر لطفاااااا زود الان بخونید دیدین؟؟؟؟

@نی_نی_یار_5    

سلام همین جا بذارین گزارش بزنین رسیدگی میشه همیشه تگ کنین گاهی متوجه نمیشم چون خیلی تگ میکنن

عزیزم همین تاپیک خودتون چندپست بالاتر اسکرین گذاشتم ببینید لطفااا. چقدراین توهین کرد بخاطر حسادت به یک کاربر.که من اومدم دفاع کنم 

2738
عزیزم همین تاپیک خودتون چندپست بالاتر اسکرین گذاشتم ببینید لطفااا. چقدراین توهین کرد بخاطر حسادت به ...

عزیزم ساعتشو ببینین شیفت من نیست من به تاپیکها و گزارشات اون موقع دسترسی ندارم باید گزارش بزنین نی نی یاری که شیفتش هست رسیدگی کنه ولی شما هم مقصرین بد حرف زدین با من بود هر دوتون رو میبستم ولی شاید نی نی یار شب بهش تذکر داده نمیتونم تو شیفت ایشون کاری کنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزدلسوزم. این کاربر رو قطع کنید آیا من حرف بدی زدم که اینجوری نوشته بمن؟؟؟؟ در تاپیکی به خونه ...

جوابشو نده

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

فکر کنم نی نی یار بیاد جفتتونم ببنده چون شما هم بد حرف زدید😐

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
عزیزم ساعتشو ببینین شیفت من نیست من به تاپیکها و گزارشات اون موقع دسترسی ندارم باید گزارش بزنین نی ن ...

نی نی یار هم خصوصی هم عمومی پیام میدم بهتون

کاربریمو وصل کن دیگه. جان من

خیلیا تونو واسه امضاتون لایک میکنم💖

وای آفرین واقعا . من خودم قشنگ داشتم زندگیمو میکردم و رعایت میکردم ولی ازوقتی دوباره اومدم نی نی سایت و تاپیک هارو دیدم از استرس زیاد از کارو زندگی افتادم . مثلا یه نفر که پرستار بود اومده بود میگفت اوضاع خیلی وحشتناکه و چندتا بچه چندماهه زیر دست من مردن از کرونا و چندتا جوون مردن و نمیذارن ما آمار درست رو به مردم اعلام کنیم و تلفن هامونو کنترل میکنن و ازاین چرت و پرتا . خب مثلا الان میای اینارو میگی چه مشکلی ازت حل میشه ؟ خوشت میاد دلهره بندازی تو دل بقیه . نی نی یار لطفا هرکسی تاپیک درباره کردنا زد حذفش کنید غیر از دلهره و ناراحتی هیچی نداره . یه بیماری شبیه سرماخوردگی رو از جزام و طاعون بزرگترش کردن اینجا هووووف

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
عزیزم ساعتشو ببینین شیفت من نیست من به تاپیکها و گزارشات اون موقع دسترسی ندارم باید گزارش بزنین نی ن ...

خب اول اون فحش داد😢

2706