2737
2734
عنوان

کاربران عزیز تشریف بیارین

1834 بازدید | 166 پست

سلام

تاپیک انتخابات و رای ممنوع هست شرکت در این تاپیکها هم ممنوع هست

در مورد کرونا شایعه پخش نکنین مجبور بشم تاپیک دوستاتون رو حذف کنم

از کانالهای تلگرامی توییتر و سایتهای دیگه مطلبی تو سایت منتشر نکنین ممنوع هست

اطلاع رسانی مشکلی نداره ولی این که هی بگین انقدر فوت شدن و انقدر گرفتن چه فایده ای داره؟ جز استرس و انرژی منفی فایده دیگه ای داره؟ به دوستاتون استرس وارد نکنین، کرونا اگر رعایت کنید و سالم باشین خطری نداره براتون

لطفا اگر دیدین کسی داره در مورد امار و کرونا اطلاعات غلط میده و شایعه پخش میکنه تاپیک رو گزارش بزنین حذف بشه

بعضی ها چرا مثل بچه دبستانی ها هستن؟ شایدم پیش دبستانی ، مدام در حال دعوا کردن و تگ کردن نی نی یارها خب جواب ندین پستشون رو گزارش بزنین و تمام چرا هی جواب میدین و تگ میکنین؟ چند سالتونه؟ 5 سال؟

پ.ن: الان اگه خود کرونا هم بیاد بگه من انقدری هم ترسناک و کشنده نیستم بعضی ها میگن نه دروغ میگی من میدونم تو کشنده ای  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

باعث ميشه بيشتر مراقبت كنن

بدشم ني ني يار شايد شما تو خانوادتون. بيماري كه مشكلات قلبي و ريه وديابت داشته باشع نداريد كه انقد خوشحاليد بخاطر اون بند اخر مطلبتون ميگم 

ولي ماها داريم😊

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهربون منی😍

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2731

😂👌

خسته نباشید عزیزدلم امروز خیلی اذیت شدید😍😘🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

ما که بالا آوردیم انقد گقتن کرونا کرونا

اگه قرار باشه گزارش بزنیم باید کل نی نی سایتو تو این چند روز گزارش بزنیم.😐

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

سلام 

تو تاپیک بغلی گفتم ریپلایم نکنن باز ریپلایم کردن  تازه از سایت خارجی هم ادرس آورده و اصرار داره صددرصد همه قراره بمیریم 

فقط اون پ.ن آخرتون  دقیقا زدین تو هدف👌👌👌👌

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خاله نی نی یار  من کرونام نیومده بود وسواس بیماری دارم 

فایده نداره من خسته شدم 

انگار جاییزشون میدن مثلا یگی میگه ۱۰۰ نفر اون یکی میگه برو بابا ۱۰۰۰نفر 

صد هزارم مردن خودشون خبر ندارن 😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
باعث ميشه بيشتر مراقبت كنن

خب باید مراقب باشن 

رعایت کنن

مدام دارن میگن که رعایت کنید همه هم میدونن 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

دقیقا حق با شماست منم امشب متوجه شدم جدا نباید جواب بقیه رو داد      

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2706