2737
2734
عنوان

بیایین از سوتیای دوران عقدتون بگید +اول خودم 🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 69 پست
اوکی ......من انقد اینجوری نمازم قضا شده 😔😔😔

منم

حالم خوب بودا ولی یسری اینقد تربیت خونوادگیشون پایینه و سر هیچی فحش مبدن ک ادم تو کارشون میمونه اصن!!

خدایا لطفا تیکرم واقعی شه 🙏💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار شوهرم شبانه اومد پیشم 🙈 انگار خر کلمونو کنده بود😬تو پی ام دلمون هوای هم کرد گفت الان میام پیشت 😐😑ساعت دوازده مامان بابام خواب😬🙈تو اتاق خودم بودم اومد 😑یهو مامانم اومد تو اتاق شوهرم پرید پشت در ولی دیدش مامانم 🥴🤐😵🥶شوهرمم اومد بیرون کلی از خجالت آب شدیم رفت😣😝هنوزم که یادم میاد تنم مور مور میشه😂😂

هدفت چی بود😂😂

درس عبرت بده😉😉

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2728
من خیلی دست و پا چلفیتیم  یعنی در کل اینطور نیستما جلو مادرشوهرم اینجوری میشم فکر کنم تو دورا ...

الهییی همیشه جایی گ نباید ادم گند میزنخ

منم حالم خوب بودا ولی یسری اینقد تربیت خونوادگیشون پایینه و سر هیچی فحش مبدن ک ادم تو کارشون میمونه ...

بیخیال عزیزم ما که نباید جواب همرو بدیم😉

یکی بهم گفت الهیی بمیری برام مهم نیست لغو کاربری بشم😂😂

تو مراسم نامزدیمون رسم بود عروس و داماد وسط برقصن خانومای فامیل دورشون کنن . هر دفعه هم یا ما میشستیم زمین و اونا دورمون میرقصیدن یا اونا مینشستن و ما میرقصیدیم. برای دور آخر بود ولی من حواسم نبود خاله ی همسرم گفت خب دیگه بشینین ( منظورش رو صندلی تالار بود ) منم که گیج و هول نشستم رو زمین . خدا نصیب گرگ بیابون نکنه خیلی خجالت کشیدم تا مدت ها سوژه خنده شده بودم 😂😂😂😂😂 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 
2740
اوه اوه😂😂😂 بدترین سوتی که شنیده بودمه ولی شانس اوردیاااااا

فک کن 😂😂😂

ابجیش باهام دوست بود از قبل. تیزم بود. سریع جمعش کردیم

شوشوی من خیلی سفیده. قشنگ جای💋💋 اینجوری رو لپش بود

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
من یه بار شوهرم شبانه اومد پیشم 🙈 انگار خر کلمونو کنده بود😬تو پی ام دلمون هوای هم کرد گفت الان میا ...

خخخخ دوران عقد همه هوا همو زیاد میکنن😜