2737
2739
عنوان

بیایین از سوتیای دوران عقدتون بگید +اول خودم 🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 69 پست
رفت پایین داش با مامانم صحبت میکرد  من خاستم تا حواس مامانم نیست بپرم تو جموم غسل کنم زودی بیا ...

دچار خنده هیستریک شدی  عزیزم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه باردوران عقد با شوهرم رفتیم خونه خواهرشوهرم ،نگو خونه نبودن ،گفتن تو راهیم داریم میاییم 

یکم بالاتر شوهرم نگه داشت ،شروع به بوس و.....شب هم بود ،چراغ ماشین خاموش کاملا تاریک بود 

یه دفعه همه جا نور اومد ،نگو گشت ارشاد به ما مشکوک شده به ما که نزدیک شد ،یه دفعه چراغاشو روشن کرده و قشنگ صحنه رو دیدن   

بماند چقد اصرار کردیم تا ولمون کنن و قسم خوردیم که عقدیم 

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
2728

سلام

تو جمع بودیم یه خانومه هی ازم تعریف میکرد 

مادرشوهرم یواشکی بهم گف برو برا خودت تخم مرغ بشکون گفتم باشه

رفتم سر یخچال همه تخم مرغا تو مشما فریزر بودن نتونسم گرشو بازکنم همشون از دستم سرخوردن شکستن😂😂😂

رفتم به مادر شوهر گفتم گف تو دیگ خیلی چشم خوردی😂😂😂

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

یکی دگ م بگم

من از ازمایش خون خیلی میترسم، برای همین از اسپری لیدوکایین ک سر کننده س استفاده میکنم روپوستم برای خون دادن. بعد شوشو ی نفرو اورده بود خونه ک براش تتوشو پررنگ کنه. این زنه م ک دوست مادرشوهرم بود رو پوست شوشو لیدوکایین زد ک خیلی دردش نیاد.

منم نشسته بودم کنارش با دقت نگاه میکردم. یهو شیشه لیدوکائینو برداشتم گفتم عه حمید لیدوکایین ما چند درصده؟؟

مادرشوهرم و شوهرم جوری سرخ شدن ک نگو😅😅 

بخدا من نمیدونستم لیدوکایین برای اون مواردم مصرف میشه. دنبال ی چیز قوی بی حس کننده میگشتم ک کمتر غش کنم موقع آزمایش خون😂😂😂😂

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2740