2733
2739
عنوان

بیاین زبان انگلیسیمونو تقویت کنیم💜 یکار مفید

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 47 پست
هر شب گزارش کار میدیم ک چقد خوندیم بهم انگیزه میدیم... با کتابا و چیزایی ک خودتون دارید پیش برید&nbs ...

من  لغات صفرم چ کتابی بهم پیشنهاد میکنی مبتدی صفرِصفرم

تنها خداست که درظلمات شب صدایت را میشنود💙💚💛💜
واقعا دیگه تنبلی کردن بسه... دوستام همه از من زدن جلو من هنوز تو فاز تنبلی ب سر میبرم

Happy or married

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنیم؟منم دلم میخواد

شما هرکتابی ک دارید و دس دارید بخونید بخون و هر میزان ک خوندی یا تست زدی و فیلم نگا کردیو در قالب گزارش کار بیا بگو... بعد اینحوری انگیزه میگیریم ک همه باهم داریم تلاش میکنیم

من  لغات صفرم چ کتابی بهم پیشنهاد میکنی مبتدی صفرِصفرم

گلم هییییچ وقت سعی نکن لغت رو تنهایی حفظ کنی حتما باید تو جمله باشه مثلا برو ساده ترین کتاب داستان انگلیسیو بخون و لغاتشم کنارش دربیار و یادبگیر

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2731
2738
Aliiyyee

من از دیشب تصمیم گرفتم باز کتاب بخونم و واقعا هم میخام بخونمش کنارشم بافتنی میبافم.

انگلیسیو با اهنگ جلو میرم.

مثلا جدیدا اهنگ  million years ago رو خوندم الانم اهنگlove me like you doرم میخونم و کار میکنم

هرکتابی ک بتونی خودت باهاش جور در بیای و باهاش راحت باشی مثلا من تاپ ناچ و قبول دارم

حس میکنم اینجا سخته ادامه دادنش.

هرکتابی ک بتونی خودت باهاش جور در بیای و باهاش راحت باشی مثلا من تاپ ناچ و قبول دارم

از امشب شرو کنیم؟

Aliiyyee

هر روز هرچقدر خوندیم بیایم اینجا گزارش بدیم؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2706