2726

منم مث خیلیاا کلی کتب و فلش کارت و سی دیو اینجور چیزا خریدم گذاشتم کنار دیوار خاک میخوره... اولاش کلی ذوق بعد یهو بی انگیزه میشم حوصلم سر میره ... بیاین جمع شیم بهم انگیزه بدیم رقابتی درس بخونیم💗 وقتمونو الکی هدر ندیم💗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2728

منم میخام بلند شم و بازم تلاش کنم.فعلا میخاستم کتاب خوندنو شرو کنم.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

من میخام فقط یاد بگیرم دیگه مهم نیس چی.

جدیدا رو بافتنی تمرکز کردم و کارتونای انگلیسی

هر شب گزارش کار میدیم ک چقد خوندیم بهم انگیزه میدیم... با کتابا و چیزایی ک خودتون دارید پیش برید&nbs ...

امیدوارم بتونیم باهم ادامه بدیم.

من کلا ادم پایه ای هستم ولی باید بهم بچسبه.

دوس دارم فقط پیشرفت کنم و حرکت کنم حالا هرجوری

من پایم 

از امروز خوبه ؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2706