2737
2734
عنوان

تو خونه واسه همسراتون آرایش دارید همیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتید سرمه دست ساز..من  چی بگیرم؟!

عزیزم من خواهرم برام درست میکنه . گردو کنجد بادام پسته و فندق . خیلی عالیه . گاهی هم فقط بادام گردو و کنجد  . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
2728
بعد از حموم آرایش میکنه میاد بیرون😆چه حوصله ای داره😴😨

یاخدا من بعد حموم حال ندارم حوله بپوشم اون ارایش میکنه اخه 😐😏

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2740
بو گند😂😂😂😐وای خیلی باحال گفتی

همیشه موهای بدنم شیو شده و تمیزه.موهام شونه شده..همیشه ادکلن میزنم..و لباسای خوشگل و متنوع میپوشم لاک میزنم.نه فقط برای شوهرم بلکه بیشتر واسه دلِ خودم.😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

همیشه،اگر خیلی مشغله داشته باشم،کرم و رژ و ریمل حتما 

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
فرمژه اتفاقا چند روزی بود میخواستم برسم به خودم میزدم..4 تا از مژه هامو کند دیگه نزدم😣

فرمژه خوب بخر عزیزم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706