2737
2734
عنوان

تو خونه واسه همسراتون آرایش دارید همیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گفتید سرمه دست ساز..من  چی بگیرم؟!

عزیزم من خواهرم برام درست میکنه . گردو کنجد بادام پسته و فندق . خیلی عالیه . گاهی هم فقط بادام گردو و کنجد  . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
2728
بعد از حموم آرایش میکنه میاد بیرون😆چه حوصله ای داره😴😨

یاخدا من بعد حموم حال ندارم حوله بپوشم اون ارایش میکنه اخه 😐😏

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2738
بو گند😂😂😂😐وای خیلی باحال گفتی

همیشه موهای بدنم شیو شده و تمیزه.موهام شونه شده..همیشه ادکلن میزنم..و لباسای خوشگل و متنوع میپوشم لاک میزنم.نه فقط برای شوهرم بلکه بیشتر واسه دلِ خودم.😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

همیشه،اگر خیلی مشغله داشته باشم،کرم و رژ و ریمل حتما 

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
فرمژه اتفاقا چند روزی بود میخواستم برسم به خودم میزدم..4 تا از مژه هامو کند دیگه نزدم😣

فرمژه خوب بخر عزیزم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706