2737
2739
عنوان

تسنیمم...تو روخدا برام دعا کنین... التماس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 53 پست
برات صلوات فرستادم عزیزم  شماره دکترتو نداری زنگ بزنی بهش؟

شماره نمیدن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@banooفرفری    

@تبسمs    

@مامانجینگیلی    

@مامانمحمدمهدی    

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2731
دختر خوب چرا بیخودی استرس میگیری  به چیز های بد فک نکن

دارم دیوونه میشم

@ملیسا۱۳۷۳    

@مژی_74    

@پریساباربی    

@پریسابانووووو

2738
شماره نمیدن

چرا عزیزم خصوصا تو که سابقه خطر داری باید بده بهت 

دکتر من شماره شو داده برا مواقع مهم زنگ بزنم بهش،ولی من فقط پیام میدم مزاحمش نباشم 

بهش بگو برا شرایط اورژانس بده بهت

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
چرا عزیزم خصوصا تو که سابقه خطر داری باید بده بهت  دکتر من شماره شو داده برا مواقع مهم زنگ بزن ...

گفتم ندادن... به ماما هم گفتم شمارتو بده گفت نه مزاحمم میشی

@میمونمت    

سلام عزیزم 💝💝💝 نترس چیزی نیست یکم شوکه شدی و احتمالا تلقین داری که این علایم رو داری فردا حتما برو دکتر . برات صلوات میفرستم 🌺

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اولا انشاالله بچت سالم بدنیا میاد وچیزی نیست و نگران نباش ثانیا شوهرت غلط کرده طلاق بده وقتی خودش ترو ترسونده تقصیر خودشه، انقدرم خودتو نباز الکی و نترس، حالا میفهمم دوتا خواهرام چقدر مقاوم بودن و از دردشون هیچوقت ماچیزی نفهمیدیم، الهی بمیرم براشون، جفتشون دوتاسقط مکرر پشت سرهم داشتن 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2706