2726

هفته ۱۴ بارداریم و استراحت و سرکلاژ، دیشب دراز کشیده بودم... برقا خاموش بود، یهو شوهرم مثلا میخواست بغلم کنه پشتم بهش بود، چشمش ندید، افتاد و زانوش محححکم خورد به قسمت م ق عد.مسخرم نکنین... یهو از ترس و درد داد زدم... اونم بلند داد زد و ادامو درآورد... میگه مگه تخم دوزرده کردی؟!😔بعدش حس کردم کمرم درد گرفت... و فکر میکردم خیسم....آخه من سابقه پارگی کیسه آب دارم... تاصبح بیداربودم... عصر ساعتای ۳ هم حس کردم خیسم...دستمال گذاشتم و خیس بود...بیمارستان نمیرم، چون چند بار که رفتم، احمقا معاینه داخلی کردن و شرایطمو بدتر کردن... دکترمم اصلا جواب نمیده

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

فقط برام دعا کنین چون اگه این بچمم از دست بدم کارم ساختست

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزززیزم،انشاالله که چیزی نیست،فقط استراحت کن،به خودت استرس بیش از حد نده،تا فردا که دستت به یه دکتری چیزی برسه،توکلت به خدا باشه

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
ایشالله بسلامتی دنیا بیاد گلم برات صلوات فرستادم

ممنونم

فردا برو دکتر وسونو .الکی بیخیال نشو

هرگز هم نزار معاینت کنن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
انشالله بحق 5تن مشکلی برات پیش نیاد و خوب بشی

ان شاالله

چرا کارت ساختست؟!

اولا که جسمم دیگه تحمل درد و بیمارستانو نداره چون ضعیفم بعدشم خانواده ی شوهرم خییییلی اذیتم میکنن...شوهرمم طلاقم میده

2706