2733
2739
عنوان

از مادرشوهرم بدم اومده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینو بهش گفتم.گفت مادرمو خنوک نمیکردی.گفتم خوب کردم از این به بعد همینه.هرکس بی احترامی کنه خنو ...

هن 

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  
2731
ميخواستى بگى اشكال نداره ببينم كوچيكه وسايل هام جا نميشه يه سرى ها رو سر جهاز نميارم با پس ميدم

دقیقااااااا این خیلی جواب عالیع😂

تیکر ی اتفاق خوب تو زندگیمه انشالله❤انشالله کلی اتفاقای خوب ک خیر شما توش هی براتون اتفاق بیوفته و درد و ناراحتی از زندگیتون بره
2738

حتما انتظار داشته شوهرت بگی آره من تمام عمرم تو قوطی کبریت زندگی میکردم.این خونه امارتیه برام 😤

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

سکوت کردن همچین سوزشی  داره براشون  خبر  نداری 

اونا  انتظار دارن 

جواب بدی  توهم  خانمی کن  

هیچی  نگو  

به زمانش    خدا اونقدر خوب می  زاره تو کاسه اش 

اینم بگم  مادر شور  همیشه بد  هست  مادر شوهر  خوب تظاهر کردن هست 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549

شوهرت معلومه ازن بچه ننه های سفته 

تازه بایداونجاجواب مادرشومیدادی

به شوهرت بگو خانواده ها اجازه ندارن توزندگیتون دخالت کنن اینجوری هم خونواده اونو گفتی هم خودتو 

جلوشون کم نیار 

روخودت کارکن پررو باشی

آقایون به هیچ وجه حق ندارن درخواست دوستی بدن😡
منم همینو بهش گفتم.گفت مادرمو خنوک نمیکردی.گفتم خوب کردم از این به بعد همینه.هرکس بی احترامی کنه خنو ...

بسم الله الرحمن الرحیم !

حرفم نزدی ... شوهرت طلبکاره 

احی نمیخوام تحریکت کنم ... ولی ج شوهرتو بده 

ینی چی توهین کنن بهت بعد با آغوش باز پذیرایی کنی !

خاک تو سرر هرچی مادرشوهره و خاهر شوهر 

منم نزدیک عروسیمه ولی برا هیییچ کاریم ازش مشورت نخاستم و همه کارامونو خودمو شوهرم انجام دادیم حالم بهم میخووره از کاراش و حرفاش همین الانشم ک و ن ش سوخته همش ب تاریح عروسیم گیر میده ک بد موقع گرفتی فعلنم باهاشون قطع رابطم فقط،با شوهرم خوشم اونم دیگ از بس بهشون گفته خسته شده بس ک نفهم و بی فرهنگن

سعی کن ب خودت و شوهرت فکر کنی چیزای تلخو وارد زندگیت نکن از الان اون دیگ هیچ نقشی نداره تو زندگیت من اگ بودم بهش میگفتم اره دیگ هرچی باشه از زندگی کردن با شما ک بهتره 

2706