2737
2739
خلاصه گفتم از کجا معلوم باز نری .از کجا معلوم ترک کنی واز کجا معلوم درمان کنی افسردگیتو..نسخه دکتر و ...

ای جانم 

توبه این زیبایی خودتو دست کم گرفتی 😑😑نبینم غمتوووو 

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای فرانک تروخدا جراحی نکن😭😭😭😭

چرا

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2728

خانواده مون خیلی خوشحال شدن واشک شوق ریختن مادرم ازهمه خوشحالتر..دخترمم خیلییییی خوشحال بود تند تند کارای خونه رو میکرد چای میریخت😍بعدش زنگ زد واسه همه پیتزا سفارش داد.همه خوردن و پاشدن رفتن دخترمم با مادرشوهرم اینارفت خونشون.چون امروزو تعطیل بود..بعد از چند دقیقه گفت که پاشم برم شارژرمو وسایلمو بیارم..اون رفت و منم پسرمو خوابوندمو بعد از ده دقیقه برگشت..رفتیم تو اتاق و خلاصه همش دردو دل این مدت و گریه هردوتامون و سیگار پشت سیگار کشید😑خلاصه ساعت چهار خوابیدیم😊

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
وای زهرا خیلی خطرناکه  و ضرر داره  خب با ورزش وزن کم کردن هم خیلی بهتره هم هیچ وقت ادم اف ...

عمل تنگی واژن منظورمه ها..اونقدرم چاق نیستم عمل کاهش وزن کنم😂😂کلا ۸ کیلو اضافه وزن دارم

2738
عمل تنگی واژن منظورمه ها..اونقدرم چاق نیستم عمل کاهش وزن کنم😂😂کلا ۸ کیلو اضافه وزن دارم

اهاااااااااااااا 

جوووووووووووووووووووونز ففر😄😄

فک کردم از ایناییکه میرن بدنشونو میبرن میگی

ببخشید ففر من نمیدونم چند کیلو بودی اصا قربون ارادت برم😍😍😍😍😍😍😍😍

اهاااااااااااااا  جوووووووووووووووووووونز ففر😄😄 فک کردم از ایناییکه میرن بدنشونو میبرن میگی ...

نه عزیزم خیلی چاق نیستم عشقم..قدم ۱۶۴ وزنم ۷۳ بود الان ۶۹..۶۰ بشم عالیم

الانم چاق نیستی اصلا  ففر راستی تنگی واژنم خیلی درد داره ها ولی تو قوی میتونی😄

قربونت😘اره نقاهتشم طولانیه ولی درعوض راحت میشم..همیشه خجالت میکشیدم موقع رابطه..مشکل داشتم به خاطر همین مدام پسش میزدم..اعتماد بنفسمو گرفته بود کلا

خانواده مون خیلی خوشحال شدن واشک شوق ریختن مادرم ازهمه خوشحالتر..دخترمم خیلییییی خوشحال بود تند تند ...

ای خدددداااااااا من چقدر خوشبختم که الان اینجا 

خدا یا شکرت که دوستای خوبی دارم که حالم باهاشون خوبه

اول از همه قربون لعیا جونم بشم من خانوم ماشاالله هزار ماشاالله قربون عقل و احساسش بشم بچم الهی من فداش بشم 

فرانک بخدا اشک تو چشمام جمع از خوشحالی اشک شوق ها 

خیلی خیلی احسلس خوبی دارم وصف ناپذیره 

خدایایا شکرت خدایا به وسعت کهکشانت شکر😍🥰💓😘😚❤️😊🧡😍😘😍😘😍😙😚🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗💋💋💋💋💋💋💋💋💋💌💌💌💌💌💌💌💘💘💘💘💘💘💘💕💕💕💕💞💞💓💓💗💗💞💗💗💞💓💗💗💖💖💝❣️💚💛🧡❤️💙💚💛🧡❤️❤️🧡💚💙💛🧡❣️❣️❤️💛💚🧡💛💛💛

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 

سرتونو درداوردم..ممنونم بابت انرژی مثبتاتون اشکاتون دعاهاتون ارامش دادناتون..بازم واسمون دعا کنید همه چیز خوب وخوش پیش بره..ارامشمون بهم نریزه🙏🙏

خانواده مون خیلی خوشحال شدن واشک شوق ریختن مادرم ازهمه خوشحالتر..دخترمم خیلییییی خوشحال بود تند تند ...

خب عزیزم وقته عکسه 

نیکی کجایییییی؟؟؟؟نیکی ته درخواستاست حواست باشه

2706