2733
2734
همون چیزی که شما تو جمع مردونه میخوایید

زشت کچل چاق کوتاه چجوری همشو داری سخته ها☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کو جم  مردونه ای

خواهرم ببخشید قوانین سایتو که ما نزاشتیم زنونه مردنه نداره 

مهم اینه همه ادبو رعایت کنن و تو تاپیکای مختص زنا نریم  که نمیریم

یه پسر زشت و کچل و چاق و کوتاه
2731
همون بهتر ازدواج نکنی..واقعا هرروز با خودم فکر میکنم اینهمه پرونده طلاق دیگه عجیبه ..بعد تو نی نی سا ...

خدا رو شکر اونقد شعور دارم که بدونم کی وقت ازدواجم هست 

مگه چند سالشه که اینطوری میخوای قالبش کنی بره😁😁🤪🤪🤪😁😅🤣

۲۳سالشع 😂😂😂🤣🤣🤣ولی ازدباج نمیکنه خودم میخوام زوری بفرستمش خونه بخت😂😂😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2740
یا خدا چرا مردا شناسایی نمیشن مردم مردای قدیم مثل جوانمرد والا 

گندش نکنید بابا😐🍭

2706