2737
2739
تحقیر کردی بخاطر این جوابتو دادم وگرنه آزار ندارم بخوام کسیو اذیت کنم 

برادر من تحقیر واسه چی اگه اینجوری فک کردی من معذرت میخوام.من فقطاون دوست عزیز که پیام داد گفت مرده  گفتم اشتباه کردم ندیده گفتم عزیزم باید برم پاک کنم.یکمم سربه سرش گذاشتم که بخنده وگرنه کاری به شما ندارم.بازم معذرت

وااااییی  ببین اسی پسرع😐😪

می دونم

میگم با همجنسای خودش رفیق شه دیگه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
61با قد 175

خیلی لاغر نیستی پسر دایی من با قد 182 وزنش 53 هست

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
چطور محو نشده 

دوست داری محو شه؟

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2740

به نظر میاد آره مریضی