2737
2739

من سیکلم 30 روزس. 6پریود میشم . از دیروز شدید درد میکنه نمیتونم دست بزنم حالت تهوع هم دارم . کشاله رانم درد میکنه خودمم دائم خستم . احتمال بارداریم هس؟

همون یکی دوماه اول من درد داشتم و حالت تهوع

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من علائم اینا بود 

خستگی بیییش از حد طوری ک فک کردم افسردگی گرفتم بعد از یه هفته تهوع صبح گاهی که هی ام طولانی تر میشد و الان شده کل روز .

اگه عقب انداختی یه بیبی بزن

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2731
من از درد سینه یه هفته مونده به پریود فهمیدم باردارم اصلا غیر قابل تحمل بود.دردش واسه من وحشتناک بو ...

گلم وقتی دست میزدی درد میکرد یا خود به خود درد میکرد مثلا برا من کناره های سیننم نزدیکای زیر بغلم خیلی درد میکنه دست میزنم

2738

فک کنم دو هفته قبلش من سینه درد گرفتم حالت تهوع 

شیش هفته بودم اومد سراغم ولی قبلش یهو هوس یه چیزایی میکردم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

ببخشید من چهار روزه درد کمر و دل دارم ولی پریود نمیشم   یعنی احتمال داره  باردار باشم ؟؟؟؟یا کیست باشه از شبه از درد نخوابیدم

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
ببخشید من چهار روزه درد کمر و دل دارم ولی پریود نمیشم   یعنی احتمال داره  باردار باشم ؟؟؟؟ ...

کیست احتمالا من کیست داشتم اینجور بودم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
کیست احتمالا من کیست داشتم اینجور بودم 

وای امروز برم دکتر پس توام عادت ماهیانه هات پر از درد؟؟؟

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
وای امروز برم دکتر پس توام عادت ماهیانه هات پر از درد؟؟؟

اره درد زیر شکم کمردرد شدید . نامنظم بودن . تیرکشیدن .دوبارم کیستم ترکید😬

اره درد زیر شکم کمردرد شدید . نامنظم بودن . تیرکشیدن .دوبارم کیستم ترکید😬

😣😣😣😣خدا خودت کمکمون کن  مرسی عزیزم انشالله هیچ وقت برات پیش نیاد 

2706