2733
2739
عنوان

درد زايمان طبيعي

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 95 پست

من ترجيح ميدم شكمم هفت لايه پاره بشه دو هفته نتونم تكون بخورم ولي مثل خانم ارايش كنم و برم سزارين كنم و بدونم يچه سالم بدنيا مياد و قرار نيست چندين ساعت درد وحشتناك رو تحمل كنم تازه اگر شانس ييارم و دكترمم بياد سر زايمان و بد برش نزدن و بخيه هام عفونت ندارن و معلوم نيست چند تا بخيه داري و افتادگي مثانه و هزار تا چيز ديگه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دردای طبیعی هم‌تجربه کردم هم سزارین بنظرم سزارین خیلی بهتره بعد عمل پمپ درد وصل کن هیچ دردی نداری من فردای عملم فقط راه میرفتم که چسبندگی پیدا نکنم بعد ۳روز دیگه سرپا بودم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2728
بیچاره الان چی میکشه😢😢

دلم کباب صد براش ی هفتس درد داره دهانه رحمش دیر باز میشه تاره امپوله فشار زدن توسرمش مادرشوهرمم میگه تو نیا دلم اروم نمیگیره ی ساعت دیگه برم مامانشم اینجوری بود بیچاره دیر زان کلا

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
والا من بچه اولمه طبیعی رو انتخاب کردم از سز و آمپولش میترسمممم

از آمپولش😂😂😂

پس هنوز نمیدونی طبیعی چیه

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2740
دلم کباب صد براش ی هفتس درد داره دهانه رحمش دیر باز میشه تاره امپوله فشار زدن توسرمش مادرشوهرمم میگه ...

خب چرا طفلکیو سزارین نمیکنن؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
دلم کباب صد براش ی هفتس درد داره دهانه رحمش دیر باز میشه تاره امپوله فشار زدن توسرمش مادرشوهرمم میگه ...

خب سزارین میکرد..چرا جون زنا برا این بیمارستانا مهم نیس اخه

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2706