2737
2739
عنوان

درد زايمان طبيعي

617 بازدید | 95 پست

طاقت فرساست يا قابل تحمل ؟ منو از عوارض سزارين دارن ميترسونن ؛ مخصوصا اينكه بعد زايمانم كلي كار دارم ميترسم ب كارام نرسم ؛ توروخدا بگين واس ي آدم خيلي ترسو ك از آمپولم وحشت داره و از حال ميره زايمان طبيعي مناسبه ؟ آستانه دردم خيلي بالاست فقط سريع تپش قلبم ميره بالا و استرس ميگيرم 😖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

درد خیلی شدیدی داره که با هیچ دردی قابل مقایسه نیس

اگه نمیتونی تحمل کنی سز کنی بهتره

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2738

دوستان توروخدا برا جاریم دعا کنید از ۴صب رفته بیمارستان هنوز زایمان نکرده دعا کنید راحت زایمان کنه فقط دارم گریه میکنم برا بیچاره😔😔😔😔

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
دوستان توروخدا برا جاریم دعا کنید از ۴صب رفته بیمارستان هنوز زایمان نکرده دعا کنید راحت زایمان کنه ف ...

بیچاره الان چی میکشه😢😢

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
منو ببینی باورت نمیشه زایمان طبیعی کردم😁 فک کن من هنوزم از آمپول میترسم یا از اون دستگاه که برا مع ...

منم اینطوری بودم دقیقا خیلی میترسیدم از امپول هرکیو گفتم طبیعی زایمان کردم  تعجب کرده بودن

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜

هنوز که خیلی زوده شاید کلا سزارین بشی بهش از الان فکر نکن

ولی دکتر من بهم گفت اگه شجاعتشو داری میتونی اگه نه کلا سز شو که نخوای درد طبیعی رو بکشی بعد نتونی زایمان کنی مجبور به سز بشی

خدا جونم شکرت...
اون موقع استرس نداری، ولی خوب درد شدیدی داره، ولی میتونی زایمان طبیعی با بی حسی اپیدورال انجام بدی ع ...

ميترسم نتونم زور بزنم بچه تو كانال بمونه 🤦🏻‍♀️

2706