2733
2734
عنوان

برا شفا مریض تون چیکار کردید ؟

153 بازدید | 16 پست

برا شفا مریض تون که داره شیمی درمانی میشه ، جوان ، چه ذکری گرفتید؟ چه دعایی کردید؟ که بی برو برگشت خوب شده ؟ چه ختم و دعایی مجرب لطفا بگین 

نه والا 12-13 ساله مریضه خوبم نمیشه هیچ جوره:(فقط داریم اب شدنشو میبینیم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله بیمار شما زودتر خوب شن عزیزم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
2731

مرحوم آیت الله کشمیری خواص سوره نجم برای شفای بیمار را تاکید کرده و سفارش کرده اند اگر بیماری دارید که مرض صعب العلاج دارد، هر روز سوره نجم را خوانده و به محضر مبارک حضرت سجاد علیه السلام هدیه کنید. البته لازم است که بر خواندن آن مداومت ورزید.

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

زمان های گذشته که مردم اعتقادشون بیشتر بود 

مریضمون رو بردیم پنجره فولاد امام رضا 

یک ماه بعد شفا گرفت 

مریض ما به حدی حالش بد بود که مواد لازم برای برگزاری مراسم رو آماده کرده بودیم و لباس مشکی هامون رو آماده کرده بودیم 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2740

دوست عزیزم همه چیز با دعا نیست خدا هم اینو قبول نداره تغدیه شو اصلاح کنید مواد غدایی تازه ارگانیک مصرف کنه ورزش های سبک پیاده روی و امثال اینا روحیه اش باید قوی و شاد باشه بهش قوت قلب بدین کنارش باشین. یکی از اقوام ما سرطان سینه داشت و سینه اش رو برداشتن ولی روحیه اش عالی بود الانم حالش خیلی خوبه مدیر مدرسه هم هست خیلی فعال و اکتیو . الهی مریض شماهم هرچه زودتر خوب خوب بشن شیمی درمانیشونم عالی پیش بره براشون سوره حشر بخون چهل روز هم آروم میشی هم حاجت میده. خودتون قوی باشین شمارو ببینه روحیه بگیره جوونه حتما مریضی رو شکست میده من مطمئنم

برای امام حسینو و سلامتی امام زمان نذر یه گوسفند قربونی کنید یا اگه میتونید زودتر قربونی کنید ان شا الله به حق این دوامام بزرگوار شفای عاجل نصیبشون بشه نمازها ودعاهایی هم هست که فقط مادر بیمار میتونه بخونه دعای پدر هم میگن بشدت گیراست 

هرشب سوره واقعه براش بخون و هدیه کن ب شهید ابراهیم هادی ❤️🌷

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
دوست عزیزم همه چیز با دعا نیست خدا هم اینو قبول نداره تغدیه شو اصلاح کنید مواد غدایی تازه ارگانیک مص ...

همون دعا کردنم جذب انرژی مثبت و افزایش روحیه هست پس بذارید مردم دلشون به اعتقاداتشون گرم باشه 

دوست عزیزم همه چیز با دعا نیست خدا هم اینو قبول نداره تغدیه شو اصلاح کنید مواد غدایی تازه ارگانیک مص ...

حالش خوب نیس، سرطان سینه با تخلیه سینه درست میشه، 

ولی متاسفانه تو سر..‌