2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبم عزیزم.

چ خبر؟ چیکارا میکنی؟ کار و بار چطوره؟

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2728
من پسر مستاجرمون ازم خوشش میاد.پزشک.نکنه تویی احسان؟🤣🤣🤣🤣

اشنا درنیاد صلبات😂

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
چ خبر؟ چیکارا میکنی؟ کار و بار چطوره؟

فقط منتظر امتحان نهایی ام دیگه اجی...ذهنمو بدجور درگیر کرده...میگن نهایی کارم دشوارتره..چندتا طرح زدم باید فردا ببرم بدم..دنبال مغازه هم هستم..بدجور قیمتا نجومی شده

فقط منتظر امتحان نهایی ام دیگه اجی...ذهنمو بدجور درگیر کرده...میگن نهایی کارم دشوارتره..چندتا طرح زد ...

ایشالا موفق میشی

من میدونم تو میتونییی

عوضش باید لباس عروس دخترمو تو طراحی کنی و بدوزیا😂

2740
چشم..رو جفت چشام..فقط برام دعاکن اجی..

بی بلا عزیزم

حتما