2737
2739
عنوان

مامانا بیاین ـ شب ادراری بچه

111 بازدید | 21 پست

شیش سالشه دکتر ایمی پرایمن نوشته براش شما تجربه ندارین؟

میگن عوارض زیاد داره...

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم بیدارش کنی نمیره؟

نه چند بار جیش میکنه یه بار نیست 

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃

سلام عزیزم

من سه تا بچه دارم هر سه تاشون شب ادراری دارن. تا کلاس دوم سوم شب اداری دارن بعد خوب میشن. الان دختر کوچیکم کلاس اوله شب ادرای داره ولی تا یکسال دیگه اونم انشاالله اوکی میشه. من هیچ دارویی بهشون ندادم

دختر من تا ۹ سالگی شب ادراری داشت برای چی دارو میدی  عصر به بعد سردی نده بخوره

آخه این هر شب داره

2740
شرطی سازی رو اول انجام دادی؟

خیر میشه توضیح بدین

من ۱۸ سالمه  تا همین چند سال پیش این مشکل و داشتم  الان این قرص و مصرف میکنم  هیچ ...

به نظرم تاثیری که شب ادراری تو روحیه داره بد تر از داروی

همسن دختر منه شبا بهش چایی و نوشیدنی نده کلا 

این خیلی هم تنبله و لجباز قبل خواب دستشویی نمیره...ماجرا دارم باهاش

خیر میشه توضیح بدین

شاید شرطی سازی کلاسیک با زنگ و تشکچه موثرترین و بهترین و کارآمدترین و همچنین یکی از روش های سالم درمان بی اختیاری ادراری می باشد. در این روش بیش از ۷۰ درصد کنترل ادرار به دست می آید و همچنین اختلال از بین می رود.
اساس کار با این دستگاه به این شکل است که پارچه ای جذب کننده بین دولایه ی ورق فلزی نازک قرار داده ، هنگامی که پارچه ادرار را جذب می کند ؛ مداری الکتریکی برقرار می شود، زنگی به صدا در می آید و کودک از خواب بیدار می شود و بقیه ی ادرار خود را در توالت تخلیه می کند. سپس تشک خیس شده تعویض شده و کودک دوباره می خوابد . تعداد دفعاتی که کودک ادرار می کند و همچنین ادرار خود را کنترل می کند، ثبت می شود . گر ۱۵ شب پیاپی کودک جای خود را خیس نکرد، دیگر نیازی به استفاده از دستگاه نیست.
2706