2733
2739
درمورد استارتر نظری ندارم . ولی چرا جدی نیست. اتفاقا جدیه من اطرافم پزشک زیادن خودمم رشتم بی ربط نیس ...

انقدر ها هم جدی نیست ب هزار و یک دلیل ک صلاح نمیدونم توضیح بدم!منظور من این نبود ک مراعات نکنه 

منظور من این بود ک نگران نباشه!درضمن ۵ نفر بیشتر تو کل کشور نگرفتن و هیچ تلفاتی هم ندادیم خبر موثق دارم!!!

درضمن اطراف منم پزشک زیادن اما هیچکدوم انقدراهم جدی نگرفتنش😂

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی نیست اینهمه ادم یه ماهه داره میمیره داروسو هنوز نتونستن ابرقدرت های دنیا پیداکنن بیخیال جدی نبیس ...

الکی یه چیزی میشنون . واقعا جدیه مگراینکه هممون تمام نکات رو رعایت کنیم که اونوقت مشکلی پیش نمیاد.

که متاسفانه انگار اکثر مردم رعایت نمیکنن 😐

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
انقدر ها هم جدی نیست ب هزار و یک دلیل ک صلاح نمیدونم توضیح بدم!منظور من این نبود ک مراعات نکنه  ...

تلفات ندادیم ؟؟؟؟؟!!!!ازپنج نفر دونفر مردن تلفات ندادیم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍
2728
جدی نیست اینهمه ادم یه ماهه داره میمیره داروسو هنوز نتونستن ابرقدرت های دنیا پیداکنن بیخیال جدی نبیس ...

رفیق من ساکن قمم اون دونفر ک شایعه شد بخاطر کرونا فوت کردن کذب محض بود!اصلا کرونا وارد ایران نشده اگر شده باشه هم بیشتر از ۵ نفر نگرفتن 

اخه چرا انقدر ساده اید!کرونا یه بازیه سیاسیه چ برای چین چ برای ایران درضمن 

اگر کرونا وارد ایران شدع چرا سیستان بلوچستان مشهد یا شهر های مرزی یا حداقل تهران ک فرودگاه داره نگرفته کسی قم ک مرکز ایرانه گرفته؟؟؟؟؟اونم شهری ک طبق امار چینی واردش نشده و فرودگاه نداره؟!انقدر ساده نباشید

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
انقدر ها هم جدی نیست ب هزار و یک دلیل ک صلاح نمیدونم توضیح بدم!منظور من این نبود ک مراعات نکنه  ...

نمیدونم پس چرا پزشکای اطراف من جدی گرفتن. شاید پزشک با پزشک فرق داره تو ایران! 

راجع به آمار چیزی نمیشه گفت ولی تا این شرایط کاملا بگذره همه بهتره رعایت کنن و تغذیشونم مناسب باشه ایمنی بدنشونو قوی کنن . اتفاقا بهتره جدی بگیرن تا امثال اون بنده خداها که عزیز داشتن فوت نکنن. اونام از کسی گرفتن که مطمئنن جدی نگرفته بود و رعایت نمیکرد خودش لابد چیزیشم نشد نمیدونم ولی بقیه رو دچار مشکل کرد

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
رفیق من ساکن قمم اون دونفر ک شایعه شد بخاطر کرونا فوت کردن کذب محض بود!اصلا کرونا وارد ایران نشده اگ ...

خب خواهر ماساده شما توضیح بده ببینم چرا پس تواخبار گفت دونفرو مردن بخاطرر کرونا🤔🤔

تلفات ندادیم ؟؟؟؟؟!!!!ازپنج نفر دونفر مردن تلفات ندادیم

اون دونفر قمی بخاطر کرونا نمردن 

نتیجه ازمایش دوم اومد و منفی بود 

یکی از اون دونفر پیرزن ۷۰ ساله بود ک مشکل ریوی داشت و دوهفته بستری بود و اون یکی پیرمرد مسن ک جانباز هفتاد درصد شیمیایی بود !بنده ساکن قمم اون دوتا بیمار هم بستری بیمارستان کامکار بودن!!!!

رفیق من ساکن قمم اون دونفر ک شایعه شد بخاطر کرونا فوت کردن کذب محض بود!اصلا کرونا وارد ایران نشده اگ ...

راستی چون قم کوچیکتره زودتر قاف دادن وگرنه همه شهرا هست ولی نمیگن😐😐😐

پیج critical_care_medicine رو توی اینستا ببینید. دو مورد در بیمارستان مسیح دانشوری تهران. پیج یکی از پزشکان همونجاست 

نمیدونم پس چرا پزشکای اطراف من جدی گرفتن. شاید پزشک با پزشک فرق داره تو ایران!  راجع به آمار چ ...

چون پزشکای اطراف شما توی قم و اراک نبودن 

من اراکی هستم ک ساکن قمم !خبرا رو دارن خیلی بزرگ میکنن بهت قول میدم یک ماه دیگ بفهمی حتی اگر کرونایی هم در کار باشه یه بازی سیاسی بوده و انقدر هاهم مرگبار نبوده

راستی چون قم کوچیکتره زودتر قاف دادن وگرنه همه شهرا هست ولی نمیگن😐😐😐

قم کوچیگه؟ 🥺🤯دیگ این حرفو هیچ جا نزن بهت میخندن!

2706