2733
2734

سرفه شدید

تب

خشکی گلو

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قطعا کرونا نیست 

بچه های زیر ۹ سال دچار نمیشن و احتمالش کمه 

دوما کرونا انقدر هاهم جدی نیس

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
2731

عزیزم بچه زیر10سال نمیگیرع بخاطرسیستم امنیتی بدنش بعدمیگن باتب شروع میشه

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
سرفه شدید تب خشکی گلو

منم این علائمو دارم😐😂برامم مهم نیست کاش بمیرم راحت شم

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
2738
منم این علائمو دارم😐😂برامم مهم نیست کاش بمیرم راحت شم

اره واقعا زندگی کوفتیمون هیجی نداره دل خوش شیم

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
قطعا کرونا نیست  بچه های زیر ۹ سال دچار نمیشن و احتمالش کمه  دوما کرونا انقدر هاهم جدی ن ...

درمورد استارتر نظری ندارم . ولی چرا جدی نیست. اتفاقا جدیه من اطرافم پزشک زیادن خودمم رشتم بی ربط نیست. باید رعایت کنیم همه مواردو اونوقته که میشه گفت مشکلی نیست. نه مثل بعضیا که سرماخوردگی شدید دارن بدونه ماسک میان تو جمعیت انگار نه انگار باید یه کم شعور داشته باشن رعایت کنن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
درمورد استارتر نظری ندارم . ولی چرا جدی نیست. اتفاقا جدیه من اطرافم پزشک زیادن خودمم رشتم بی ربط نیس ...

جدی نیست اینهمه ادم یه ماهه داره میمیره داروسو هنوز نتونستن ابرقدرت های دنیا پیداکنن بیخیال جدی نبیستتت

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍
2706