2733
2734
عنوان

بیدارین 😔میخوام خود کشی کنم دیگه خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند سالته 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738

کرونا از آنچه فکر میکنید به شما نزدیک تر است 

ببین خودکشی با گاز خوبه بهش میگن مرگ شیرین اما عوارض هم داره و اما اگه یکی کبریت بزنه فقط تو نه کل اهالی خونه و همسایه ها میرن هوا پس اینم منتفیه 

پس بهتره توکل به خدا کنی و همه چیو به اون بسپاری

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   

فردا برو ترمینال مستقیم به سمت قم  سوهانم یادت نره واسه بقیه دوستانی که میخان خودشون بکشن بیازی😉

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
۲۰

خب زوده حالا واست صبر کن تا ۳۰ اگه  اونموقع درست نشده بود خودکشی کن 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
نمیشه بخدا خیلی خستم نمیدونین چند ساله دارم تحمل میکنم 

والا منم بسیار سختی کشیدم و دارم میکشم اما تحمل میکنم

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…
بچگیت چطور بوده؟ بابات معتاد بوده جلوت پا منقل نشسته مامانت جلوت کتک خورده خودت با کمربتد کتک خوردی ...

متاسفانه این کاربری اصلیمه و خب آشنا اینجا هست

وگرنه خیلی دوست داشتم خیلی چیزا بدترازین اینارو برات بگم که دیدم و کشیدم. ولی نمیتونم واضح برات بگم.

همه اینایی که گفتی و درکودکی تا حتی دوران نامزدیم حتی خیلی بدترش و تصور کن.

در مورد همسرم خوشبختانه خوبه

اما با توجه به زندگی که داشتم همین الانش قرص ضد افسردگی آرومم میکنه و هر شب میخورم.

برادر ۵ساله م و تو آتش سوزی خونمون از دست دادم و شوک خیلی بزرگی برام بود .چون تو اتاقکی که همسرم برای من درست کرده بود این اتفاق افتاد هیچ وقت این عذاب وجدان رهام نمیکنه.و چون روز ۱۳ بدر و تو اوج خنده تلفنم زنگ خورد و خبر بهم داده شد.هربار میام شاد باشم یهو یچیزی بهم میگه وای نکنه قراره خبر بدی بهت برسه وسطش 

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
2706