2733
2734
عزیز دلم میفهممت  هر کاری کنی بالاخره چند نفر هستند که فحش بدن شما به کار خودت ادامه بده اهمی ...

مرسی عمر و جونم ، ولی دیگه اون تاپیک ها رو شرکت نمیکنم ، به خدا من فقط میخواستم حالشون خوب بشه و بهشون انرژی مثبت بدم ، واسه همه شون هم صلوات می‌فرستادم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید هم دختر خوبی باشه و دخالت نکنه گلم  آخه تنها زندگی کردن خیلی سخته ، من یه صبح ها تنها میش ...

متاهلی؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731

اگه خونتون بزرگه یه اتاق براش اماده کن مگه اون بیچاره چقد خوراکشه تازشم یه کمک دستیمهست باهم کارای خونه رو انجام میدین گناه داره درستفکرکن تو برای رضای خدا قبول کن اونمهم جنسه خودته گناه داره مثل یه توپ فوتبال بشه هرروز خونه ی یکی بزار کنارت باشه شوهرتم رابطه ش باهاتبهترمیشه وقتی ببینه تو باخواهرش خوب رفتارمیکنی وبهش محبت میکنی مگه چی میشه مطمعن باش انقد بزرگ هست که خوب وبدو ازهم تشخیص بده به رابطه ی جنسیتونم راحت میتونین برسین انشالله خدا یه مردخوب نصیبش کنه 

بله عزیزم اتفاقا به خاطر یه سری شرایط برادرشوهرم قراره دو سال با ما زندگی کنه و پیش ماست

الان من بعدازطلاق برگشتم خونه پدرم ولی مادرم فوت کردو پدرم ازدواج کرد الان پدرم دوساله فوت کرده بانامادریم زندگی میکنم اینم قراره خانوادش بیان ببرنش درنتیجه من توخونه پدرم تنهای تنهامیشم ولی روپای خودم ایستادم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
الان من بعدازطلاق برگشتم خونه پدرم ولی مادرم فوت کردو پدرم ازدواج کرد الان پدرم دوساله فوت کرده بانا ...

الهی فداتشم خدا بهت سلامتی بده و ان شاءالله که همیشه اوضاع بر وفق مراد باشه ، اما فدات شخصیت ها با هم متفاوته مثل شما کم پیدا میشه ، اون الآن خیلی شکننده ست و با کوچکترین حرفی دلش میشکنه

اگه خونتون بزرگه یه اتاق براش اماده کن مگه اون بیچاره چقد خوراکشه تازشم یه کمک دستیمهست باهم کارای خ ...

باباجان اینجورنگین به خدابه این راحتی که شمامیگین نیس

هم من و هم عمه ام خواهرشوهرش شرایطش دقیقامثل خواهرشما ولی ما روپای خودمون وایستادیم چون یه دخترسی ساله سرپرستی نمیخواد

هم من و هم عمه ام خواهرشوهرش شرایطش دقیقامثل خواهرشما ولی ما روپای خودمون وایستادیم چون یه دخترسی سا ...

اینو قبول دارم چون توایران فقط مردم مهمه براشون دراصل من خودماگه همچین شرایطی داشتم پیش هیچ کس نمیرفتم

2706