2733
2734

اولا اینکه دوس نداشته باشید این حق طبعیته 

دوما یلحطه فک کن برعکس شده باشه ‌وخواهر شما بود 

و سوما چه ربطی به ازدواج دوم داره دقیقا؟؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه باربشین خیلی دوستانه بهش بگوبرنامش برای اینده چیه؟ایاتاحالفکرکرده که وقتی میانسال بشه باکدوم پول وچه جوری میخوادزندگی کنه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نامادرت جوونه؟؟ بچه نداره؟

نامادریم 50سالشه بچه دارنمیشد دوبارازدواج کرد که ازدواج دومش باپدرم بود باهم میسازیم من درامدم مال خودمه ولی نامادریم حقوق پدرمودریافت میکنه اینم خواهر برادرش میخوان بیان ببرنش من27سالمه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

ببین بازاگه سرکاربره و بیادباشمازندگی کنه یه جورمیشه تحمل کردولی اگه بخوادسرکارنره وبیادپیش شماسختتون میشه

استارتر تنهاش نزارین ولی اون مستقل باشه مزاحمتون نباشه شمافقط گاهی وقتابهش سربزنید

چرا خونه شما مگه خونه ندارن

دارن بازسازی میکنن

🌹کودکم برای سومین بار کلبه کوچک شکمم را با عطر حضورت پر کردی ، عاجزانه میخواهم بمانی ، بمان و به لحظه های بی رنگم رنگ زندگی بپاش 🌹التماس دعا دارم از همتون 🌹... خدا رو شکر که بالاخره خدا به دل منم نظر کرد و توی بهار ۹۷ گل پسرم رو توی آغوشم گذاشت .... 🌷از ته قلبم ارزو میکنم همه منتظرا این روزها رو تجربه کنن و مادر بشن ........ قسمت اول امضام  مال موقعی هستش که تازه باردار شده بودم و چون دیدنش حس خوبی بهم میده  پاکش نکردم ..... ❤خدایا شکر که یه بار دیگه طعم خوش حضور یک فرشته توی وجودم رو میچشم ...بی بی چکم روز ۱۶ دی ۹۹ مثبت شد.. لطفا با قلبای پاکتون برام دعا کنید تا به سلامتی بیاد توی اغوشم 🌺