2737
2734
عنوان

خیلی دلم می خواد لاغر بشم ولی 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 104 پست

منم مثه تو بودم دیگه خودمو زده بودم به بیخیالی...یهو به خودم اومدم دیدم که شدم 85شدم..تقریبا دوماهه رژیم کالری شماری دارم..امروز وزن کردم 9کیلو کم کردم...توهم حتما میتونی ولی اگه خودت بخوای

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
۱۰۴ کیلو و ۱۶۰    

همين که تايپيک زدي يعني انگيزه داري😉💪

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

اتفاقا شمایی که اضافه وزن زیادی داری خیلی خوب هم نتیجه میگیری

برو متخصص تغذیه برات رژیم بنویسه. اصلا اصلا سخت نیست. اتفاقا دیگه راحت میشی نمبخاد فکر کنی که فردا چی بپزی 

همیشه سیر میشی. حداقل ماهی ۵تا ۶کیلو کم میکنی. اگه به جات بودم خیلی انگیزه داشتم توی ۸ماه ۴۰کیلو کم کنم. براش برنامه ریزی جدی میکردم 

با حلقه زدن اب نشد؟

نميتونم حلقه بزنم چيکارکنم؟!

يادم رفته😭

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،