2737
2734
عنوان

کیا گوشی شوهراشون چک میکنن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 54 پست
الان چیکار کنم همینکه بگم حلالم کن و اون بگه حلالی یعنی بخشیده میشم؟ 

واقعا جدی داری این حرفا رو میزنی میگم نگاه سطحی زهره اینه این مورد حلالیت خواستن شما حال شما نمیشهول کن بابا یه اشتباه کردی بدترش نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی چک نمیکنم 

خودم اینستا دارم شوهرم چون ادم معروفی هست دخترا میان زیر پستاش کامنت میزارن دیدم خیلی براش درخواست دوستی میدن 

ولی برا من خیلی مهم نیست 

پرنسس آقامونم 😍💕                                     کاربر جدید نیستم سیم کارتم سوخت با یه سیم کارت دیگه اومدم 
اینکه به خانوادت گفتیو شوهرتو پیششون خراب کردی بده توکه میخوای باهاش زندگی کنی چراتخریبش کردی اونم ک ...

چون تو عقدم همچین چیزی ديده بودم اون موقعم قشقرش به پا کردم آبروشو بردم کلی گریه کرد ولی باز تکرار کرد ضربه روحی بدی خوردم دست خودم نبود تو اون حالت وحشتناک ناراحت بودم قلبم درد می‌گرفت سابقه پانیک هم داشتم 😓

2731

تو دیگه کی هستی اونوقت شوهرت که شیطنت کرده نباید بهت حق الناس بده؟آیا اون اومد عذر خواهی و حلالیت خواست؟

یکاری کن بترسه دیگه تکرار نکنه نکه بری بگی ببخش اون باید بیاد بگه

آرامش

من مجردیام گوشی همو رو چک میکردم😣بعد ازدواجم انگار بزرگ شدم عقلم اومد سرجاش😐

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
من خیلی چک نمیکنم  خودم اینستا دارم شوهرم چون ادم معروفی هست دخترا میان زیر پستاش کامنت میزارن ...

کاش منم اینقد حساس نبودم دیوونه کردم هم خودمو هم شوهرمو الانم که خوندم آخرم فهمیدم آدم بدهم خودم شدم که هم تجسس کردم هم آبرو شوهرمو بردم 😭

واقعا جدی داری این حرفا رو میزنی میگم نگاه سطحی زهره اینه این مورد حلالیت خواستن شما حال شما نمیشهول ...

نه منظورم حلالیت گرفتن کلیه مثلا بگم به خاطر بدی هایی که در حقت کردم حلالم کن این خوب نیس؟ 

2740

احيانا فكر نميكني برعكس بايد باشه ؟

بعد تو نباید حلال کنی؟

در صورت تعهد خیانت کنن حلاليتم ازشون بطلبيم؟🤦‍♀️😳🙄😑

يكي از طرفين خيانت كنه ميدوني چه ضربه روحي و جسمي جبران ناپديري به طرف مقابل ميزنه؟

گلم گوشیشو چک نکن فقط واسه آرامش خودت و شخصیت خودت  اما خوبه که یکم با درک بالاتری به احادیث نگاه کنیم اصلا یه ذره روشون فکر کنیم ببینیم چی میگن منظورش چیه بخدا خیلی سخت نیست

❤السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام❤ 🍁دخترآبانم🍁

ببخشید اینو می‌گم ولی چیزی که می‌گین مثل اینه که بگین کسی که اختلاس چند میلیاردی کرده رو نباید تو کارش تجسس کرد و گناهش رو اعلام کرد.

خیانت‌کار میاد حق همسرش رو تمام و کمال می‌خوره و زندگیش رو نابود می‌کنه بعد تجسس تو کارش حق‌الناسه؟

حرفیه می‌زنینا!

چون تو عقدم همچین چیزی ديده بودم اون موقعم قشقرش به پا کردم آبروشو بردم کلی گریه کرد ولی باز تکرار ک ...

درچه حد بود چیکار کرده؟

خب بااینکه باز تکرار کرده تو میخوای عذر خواهی کنی دیوونه ای

آرامش
چون تو عقدم همچین چیزی ديده بودم اون موقعم قشقرش به پا کردم آبروشو بردم کلی گریه کرد ولی باز تکرار ک ...

کلا میگم که مشکلتو باخودش حل کن چون تو خودت نتونی بقیم بهت کمک نمیکنن فقط شوهرت خراب میشه درضمن بنظرم حق الناس نیس گوشیه شوهرته اماسعی کن کاری کنی جلو خودش گوشیشو بردار و اعتماد باشه بینتون

2706