2733
2734
عنوان

کیا گوشی شوهراشون چک میکنن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 54 پست
درچه حد بود چیکار کرده؟ خب بااینکه باز تکرار کرده تو میخوای عذر خواهی کنی دیوونه ای

در حد یک ساعت چرت و پرت به مشت دروغ در آخرم بلاک طرف ولی به هم قول داده بودیم حتی نصبم نکنیم به من می‌گفت تو هم نباید داشته باشی ولی موقعی که ازم دور بوده نصب کرده واقعا شوک بدی بود همونم برام بهش گفتم طلاق میخوام مشاور دوباره جمعمون کرد 

مال زمانیک بطرف اعتماد داری والا اگ ایشون شک داشت انقداروم نبود خودت سرزنش نکن میدونی چرا بااینکارت ...

به نظرت همچین آدمیو باید بازم چک کنم یا بذارمش به حال خودش تا هر موقع گند یه چیزی در اومد؟ اون موقع بذارمو برم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرت همچین آدمیو باید بازم چک کنم یا بذارمش به حال خودش تا هر موقع گند یه چیزی در اومد؟ اون موقع ...

برین مشاوره  مشاوره گلم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
ینی چی؟؟ کس دیگه اشتباه کرده تو بگی حلال کن؟؟؟

نمیدونم والا يه کتاب خوندم آنسوی مرگ در مورد حق الناس روایت یه آدمه که سه دقیقه مرگ رو تجربه کرده و چی کشیده تو برزخ از اون موقع تنم میلرزه 😢

2728
برین مشاوره  مشاوره گلم

رفتم مشاور بهم گفت گوشی زن و مرد نداره اینقد باید با هم راحت باشین و وفادار که هر موقع خواستین گوشیو همو بگیرید دست بدون هیچ گونه ترسی و استرسی

اونم قبول کرد ظاهرا که دیگه هیچ وقت با غریبه گرم نگیره

رفتم مشاور بهم گفت گوشی زن و مرد نداره اینقد باید با هم راحت باشین و وفادار که هر موقع خواستین گوشیو ...

خوب دیگ والسلام منم اولها همسرم قصدی نداشت هرکی درخواست میداد قبول میکرد دیدم یدفعه چندتا خاتم شیک وپیک لایک کرد از دم هرکی دوس داشتم تو گوشیش بلاک کردم ناراحت شد ولی گف همینطوری بود گفتم غریبه بخصوص زن ممنوعه والا منم هرجی مرد قبول میکنم زندگی یسری توافق قانون بین زن وشوهر 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
عزیزم شما روایت از تجسس تو اسرار مردم میگی منم میتونم چهار صفحه روایت برای تاکید بر حفظ زندگی زن ...

نه به خدا فک میکنی عذاب وجدانم واسه چیه کاری کردم که می‌گفت میخوام خودمو بکشم فک کن رد تیغ کشید رو دستش یه مشت زد به دیوار که جای انگشتاش تو دیوار موند بعدم رفتم به بابام گفتم از اونطرفم آبروشو بردم

پیش خودم میگم شاید گناه کرده پشیمون شده فورا توبه کرده پیش خدا ولی من بعد یکسال با تجسس خودم پی بردم  بعدم اینجوری بی آبروش کردم جلو بابام کلی شرمنده اش کردم نمیدونم واقعا شاید عذاب وجدانم بی مورده

میدونم اونم در حقم نامردی کرده باید جوابشو خودش پیش خدا بده خیلیم دلم شکسته ولی من تا قبل ازدواجم آزارم به مورچه هم نرسیده بود برای همین دلم میگیره همش حس عذاب وجدان میگیرم 

خوب دیگ والسلام منم اولها همسرم قصدی نداشت هرکی درخواست میداد قبول میکرد دیدم یدفعه چندتا خاتم شیک و ...

دقیقا کاش این موضوع ساده رو درست حسابی یاد بگیرن نه هی ما بخوایم یادآوری کنیم 😒

2740
تو دیگه کی هستی اونوقت شوهرت که شیطنت کرده نباید بهت حق الناس بده؟آیا اون اومد عذر خواهی و حلالیت خو ...

این اتفاقه مال شش ماه پیشه نه عذرخواهی درست حسابی ک نکرد گفت کار من نبوده طبق معمول همیشگی آقایون انداخت گردن کسی من فقط اون تیکه که میگم شاید از گناهش پشیمون شده و توبه کرده دیگه ادامه نداده ولی من چون خودم تجسس کردم دستش رو شده اون اتفاقای بعدش پیش اومده و خجالت زده اش کردم میگم شاید کارم اشتباه بوده 

چون میگن حتی اگه کسی شب گناه کرد صبح دیگه با اون چشم نگاهش نکنید شاید توبه کرده باشه بعد من بعد از یکسال همچین کاری کردم که هم خودم مردمو زنده شدم هم اون این تیکش اذیتم میکنه 

😓