2737
2739
عنوان

حرف یا کنایه ای که از کسی شنیدین و خییلی ناراحت شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 62 پست
الان چن سالشه؟؟حالا اون به خواهرتون گفت هیچ وقت ازدواج نمی کنی یا به شما؟ 

ن ب من گفتش

چون خانوادم اون موقع معتقد بودن تا خاهر بزرگترم ازدواج نکنه منم حق ندارم اونم منظورش این بود خاهرت مونده تو عمرن بتونی شوهر کنی

متولد ۷۱هستش

همسرم دلیل من است. 💜🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن ب من گفتش چون خانوادم اون موقع معتقد بودن تا خاهر بزرگترم ازدواج نکنه منم حق ندارم اونم منظورش ای ...

خب الانم که 27 سالشه... ینی این ماجرا مال پارسال بوده... 

هنوزم زیاد دیر نیست... ایشالا ازدواج می کنه اونم... 

چطور مگه؟ چی سرشون اومده؟؟همشون ینی؟

مثلا من دبیرستان بودم صورتم خیلی جوش میزد یه دختره بودهمش به من نگا میکرد بعد دست میکشید روصورت خودش با عشوه میگف خداروشکرکه من پوستم صاف وبدون جوش واینقدخوشگله من چندشم میشه از صورت جوش جوشی😑منم واقعا قلبم میشکس ولی چیزی نمیگفتم تا این که سال بعدش که دیگه دانشجو بودیم تو دانشگاه دیدمش یعنی باورت نمیشه صورتش اونقد جوش داش که جای سوزن انداختن نبودواقعا فهمیدم خدا چقد بزرگه که حرف هیشکی رو بی جواب نمیزاره

2728
خب الانم که 27 سالشه... ینی این ماجرا مال پارسال بوده...  هنوزم زیاد دیر نیست... ایشالا ازدواج ...

اره

انشالله 

بمیرم واسش فک میکنم بختشو بستن ولی خودش اعتقاد نداره بره دنبالش

خوشگله تحصیلات داره شاغلم هس سربراه اما...

همسرم دلیل من است. 💜🌱
مثلا من دبیرستان بودم صورتم خیلی جوش میزد یه دختره بودهمش به من نگا میکرد بعد دست میکشید روصورت خودش ...

چ جالب واقعا.... امیدوارم همه ی اونایی که حرف می زنن و دل دیگران و می شکنن سرشون بیاد. 

2740
اره انشالله  بمیرم واسش فک میکنم بختشو بستن ولی خودش اعتقاد نداره بره دنبالش خوشگله تحصیلات ...

خوب نیست حس ترحم داری به خواهرت... 

خواستگار داره الان؟؟قبلا داشت؟ 

شما چن سالت بود ازدواج کردی؟ 

مثلا من دبیرستان بودم صورتم خیلی جوش میزد یه دختره بودهمش به من نگا میکرد بعد دست میکشید روصورت خودش ...

منم اینقد جوش داشتم

بعضیا بهم میگفتن صورتت مث ته دیگ عدس پلوعه😑

ولی روز به روز صاف تر شدن خودشون🤦🏻‍♀️

Instagram📷me_in_netherlands 
خوب نیست حس ترحم داری به خواهرت...  خواستگار داره الان؟؟قبلا داشت؟  شما چن سالت بود ازدو ...

حس ترحم نیس خاهرشم دلسوزشم وقتی میبینم هیچ عیبی نداره ولی ی ادم بیشعور و نفهمی مث دختر خالم هس ک دلشو بشکنه

موقعی ک دانشگا میرف داشت خاستگار اما خودش نخاست الان چن ساله حتا ی دونه هم نیومده

همسرم دلیل من است. 💜🌱
خونه مادر بزرگم بودیم مامانم به منو خواهرم گفت من غذا گذاشتم رو گاز برین خونه خاموشش کنید نسوزه درد ...

بعضی از افراد فکر میکنن اوج هنر و افتخار یک دختر، شوهر کردنه😐

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

عمه ام دلم میشکنه همیشه میخواد لج من در بیاره کارای که من دوست ندارم انجام میده دلم خیلی ازش پره

خدایا شکرت بخاطر فندق کوچولویی که بهم عیدی دادی برای سلامتیش صلوات بفرستید

من راهنماییم فوق العاده فوق العاده زشت بودم همه مسخرم میکردن الان هرچی سنم داره بالاتر میره چهرم بهتر میشه 

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
واقعا؟ ولی دوسه نفر بدجور منو سوزوندن اما سر خودشون نیومده

صبر داشته باش باور کن من توزندگیمون خیلی دیدم شده بعد ۲۰ سال بدترش سرش اومده مثلا مامان من اون موقع ها که کوچیک بودیم حقوق بابام کم بود زیاد نمیتونست وسایل خونه رو مطابق مد عوض کنه البته خوششم نمیاد از این کارا بعد یه عمع داشتم که هر چی مد میشد زود وسایلشو عوض میکرد از اون میگرف ووقتی خونه ما میومد هی میگفت وای این قندوناتون یا هرچی میدید خیلی وقته از مد افتاده با یه حالت افاده ای ومیگف زن اگه زن باشه وسایل خونش باید فلان باشه واینا

مام خیلی ناراحت میشدیم باور کن بعد ۲۰ سال به یا وضعی افتاد که نگم برات 😑الان پز هیچیشو نمیتونه بده ومامانم اینا خیلی ازش جلوترن وانصافا مامانم هیچ وقت ازش کینه نگرفته وهمیشه باهاش مهربونه

2706