2733
2739
عنوان

حرف یا کنایه ای که از کسی شنیدین و خییلی ناراحت شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 62 پست
مثلا یه مورد من بگم خواهر شوهر م مدام میگفت ب داداشم زن میگیرم پسر دار شه،، منم گفتم آره خدای او ...

مامانم میگفت وقتی داداشم که از من کوچیکتره دنیا اومده بوده عمه هام بار نمیکردن پسره بعد چون دوتاشون همش بچه هاشون پسر بوده اون عمه آخریم که اونموقع ازدواج نکرده بوده رو به مامان من گفته خوش به حال شما که دختر زایید آبجیای من تو حسرت یه دخترن خدا همش پسر میده بهشون خالمم برداشته گفته غصه نخور خودت شوهر کنی خدا بهت دختر میده حالا وقتی که ازدواج میکنه تاشش سال بچه دار نمیشه بعد هم خدا سه تا دختر میده بهش میشه هم حرفش اینه که یه پسر ندارم موقع مردن بزارتم تو قبر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر شیر دادن‌ به پسرم مادرشوهرم چندبار بهم گفت شیرت بحر نداره بچت لاغر مونده شیرخشک بهش بده چون بچه جاریم خیلی تپل بود منم هربار کلی غصه می خوردم به شوهرم‌می گفتم بهش تذکر میداد انا دوباره تکرار می کرد و حتی شوهرم بهم می گفت اگه ناراحتت می کنه اصلا نریم خونشون ولی دلم نمی اومد بجه رو نبرم ببینم تا اینکه یه بار اتفاقی می خواستیم بچه رو ببریم دکتر باهامون اومد منم جلوی خودش به دکتر گفتم بهم اینجوری میگن می خوام شیرخشک بدم بچه یکم جون بگیره دکترم عصبی شد گفت کدوم احمق بی سوادی اینو بهت گفته تو ژنتیک بچت اینه لاغر نیست وزنش نرماله و اضافه نداره وگرنه اگه شیرت بد بود اینقدر زود گردن نمی گرفت و عضله های پاش محکم نبود بعد رو کرد به شوهرم گفت زن و بچتو از این دشمنای تو پوست بره دور کن آقا مادرشوهرم شد بنفش داشت سکته می کرد ولی به روی خودش نیاورد منم حسااااابی دلم خنک شد

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄